Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vogtais varikliais prikimštą autobusiuką vežęs vairuotojas: „Ką aš žinau, kas jo gale“

Šaltinis: 15min
28
A A

Penktadienį eismo taisyklių pažeidėjai nesitikėjo, kad Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai tikrins Marijampolės apskritį, „Via Baltica“ kelią, kuriame netrūko pažeidimų.

Išvažiavę iš Vilniaus, apie 15 val., policijos pareigūnai atkreipė dėmesį į šalia važiuojantį „Audi“ automobilį, kurio langai skleidė įtartiną blizgesį. Netruko ilgai išsiaiškinti, kad Lietuvoje registruoto automobilio priekiniai langai gerokai užtamsinti – jų pralaidumas šviesai tebuvo 42,2 proc., kai minimalus leistinas yra 70 proc.

„Audi“ vairuotojas teisinosi, kad taip buvo nuo tada, kai jis pirko automobilį, o papildomai prie automobilio priekinių stiklų jis dievagojosi nekišęs nagų. Policijos pareigūnų tokia istorija neįtikino, todėl vairuotojas gavo baudą ir neteko dar galiojančios automobilio techninės apžiūros.

Keliaudami į Marijampolės apskritį policijos pareigūnai nevengė ir atokesnių vietovės kelių, kuriuose vairuotojai policiją sutinka labai retai, todėl jaučiasi nebaudžiami.

Motoroleris – ne traktorius

Penktadienį, apie 16 val., prie Simno ežero atšilęs oras į vieną iš tokių kelių išviliojo ir motorolerių entuziastą, kuris neva vežė tėvą namo iš darbo. Pasirodo, devyniolikmetis vairuotojas sėdo ant motorolerio tik su traktorininko pažymėjimu, kuris nesuteikia teisės jį vairuoti.

Jaunas pažeidėjas akivaizdžiai gailėjosi, bet pareigūnams teko nubausti devyniolikmetį, vairavusį motorolerį be reikiamos kategorijos leidimo, ir įteikti tėvui su sūnumi po atšvaitą, kad vakare pėsti eidami namo jie būtų gerai pastebimi kelyje.

„Bandė Vokietijoje atidaryt“

Aš tai mašiną vežiau. Būčiau žinojęs, tai gyvenime ***va… Būčiau palikęs, kur buvo.

Judriame kelyje zujantys sunkiasvorių vilkikų vairuotojai ne kartą yra tapę mirtinu ginklu, kai praranda budrumą prie vairo nuo nuovargio ar išgertų alkoholinių gėrimų, todėl Lietuvos kelių policijos tarnybos skyrė ypatingą dėmesį krovininių automobilių vairuotojams.

Penktadienį visi patikrinti vairuotojai buvo blaivūs, laikėsi poilsio režimo ir turėjo reikalingus dokumentus, tačiau įtarimą sukėlė vairuotojas, kuris pareigūnams atsakė, kad nepavyks patikrinti jo vežamo „Renault“ autobusiuko. „Sugedo centrinis ir neatsidaro durys, dar bandė Vokietijoje atidaryt, bet neišėjo“, – teisinosi autovežio vairuotojas.

Policijos pareigūnai įsitikino, kad durys iš tiesų neatsidaro, tačiau tai jiems nebuvo priežastis nutraukti automobilio patikrinimą, kuris tapo vis labiau įtartinas, todėl pareigūnai į pagalbą iškvietė Marijampolės kriminalistus.

„Yamaha“ varikliai be dokumentų

Vairuotojas aiškino, kad jis vežė automobilius iš Belgijos ir neturi menkiausios nuovokos, kas galėtų būti ant jos priekabos esančiame Anglijoje registruotame autobusiuke. „Belgijoje vienoje degalinėje man paskambino ir paprašė parvežt šitą autobusiuką. Ką aš žinau, kas jo gale“, – pasakojo vairuotojas.

Kol vieni pareigūnai klausėsi vairuotojo pasakojimo, kiti sugebėjo įžvelgti, kad „Renault“ tikrai nėra tuščias – panašu, kad jo gale vežami valčių varikliai, todėl jie pabandė dar kartą atidaryti dureles ir šįkart jiems pavyko. Pasirodo, ilgapirščiai buvo išėmę vieną iš elektros saugiklių, todėl neveikė centrinis užraktas ir nepavyko atidaryti užrakintų galinių autobuso durelių.

Bendraus su kriminalistais

Sugedo centrinis ir neatsidaro durys, dar bandė Vokietijoje atidaryt, bet neišėjo.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų nuojauta neapgavo. Įtartiname automobilyje buvo vežami tūkstančius eurų kainuojantys „Yamaha“ valčių varikliai, kurių dokumentų vilkiko vairuotojas pateikti negalėjo.

„Aš tai mašiną vežiau. Būčiau žinojęs, tai gyvenime ***va… Būčiau palikęs, kur buvo“, – savo nuostabą aptiktu kroviniu reiškė vairuotojas, kurio velkamame autobusiuke buvo daugybė valčių variklių, dėl kurių jam teks aiškintis kriminalinės policijos pareigūnams.

Komentarai: 28
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min