Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 6d. 17:31

Vogtų daiktų supirkėją Elektrėnų policija tramdė elektrošoku

Elektrošoko prietaisas „Taser“
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Elektrošoko prietaisas „Taser“

Elektrėnų policijos pareigūnai net du kartus buvo priversti panaudoti elektrošoką prieš vogtų daiktų supirkėją.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, trečiadienį Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas Elektrėnų gyventojo pareiškimas, kad dar antradienį apie 22.30 val. į butą įsiveržė trys asmenys, kurie reikalaudami pakeisti parodymus ikiteisminio tyrimo byloje dėl plėšimo, jį sužalojo peiliu, bei išeidami iš namų pavogė televizorių ir kitų daiktų.

Elektrėnų Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai operatyviai atlikdami paieškos priemones gavo informacijos, kad minėtą televizorių įsigijo Elektrėnų gyventojas, teistas D.M. (gim. 1971 m.).

Į pagalbą kratai atlikti buvo pasitelktos Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnų pajėgos. Pareigūnams atvykus į vietą, D.M. stovėjo laiptinėje prie savo buto durų. Jam buvo liepta palaukti laiptinėje, tačiau pastarasis nepaisė pareigūnų reikalavimų, užėjo į butą ir stengdamasis sunaikinti daiktinį įrodymą – skystųjų kristalų televizorių, kuris stovėjo kambaryje ant stalo – jį numetė ant grindų.

Kadangi D.M. nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, jį sulaikant buvo panaudoti koviniai imtynių veiksmai, o jam pasipriešinus panaudotas elektros impulsinis prietaisas TASER.

Pasibaigus pirmam elektros impulso ciklui, D.M. vėl pasipriešino pareigūnams, todėl TASER buvo panaudotas dar kartą ir uždėti antrankiai.

Atlikus kratą D.M. statomame name, pareigūnai surado įvairiausių daiktų, kurie taip pat gali būti vogti.

D.M sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl vogtų daiktų supirkimo. Po apklausos jis uždarytas į Vilniaus apskrities VPK areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min