Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 17d. 19:17

Vokiečių aviganis Praidas sugaudė kontrabanda įtariamus Šalčininkų rajono gyventojus

Praidas sugaudė kontrabanda įtariamus šalčininkų rajono gyventojus
VSAT nuotr. / Praidas sugaudė kontrabanda įtariamus šalčininkų rajono gyventojus

Šalčininkų rajone aptikę kontrabandininkų automobilį ir 6 tūkst. pakelių cigarečių pasieniečiai surengė įtariamųjų gaudynes. Jose labiausiai pasižymėjo vokiečių aviganis Praidas.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Šalčininkų rajono Šetylų kaimo prieigose. Ši vieta yra Bukiškių miške, maždaug už kilometro nuo sienos su Baltarusija.

Čia patruliai pastebėjo automobilį „Audi 100 Avant“ lietuviškais numeriais. Mašinoje buvo ir šalia ant žemės gulėjo 12 dėžių cigarečių, iš viso 6000 pakelių „NZ Gold“, „Minsk Capital QS“ ir „Minsk 5 Super Slims“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

VSAT pareigūnai patikrino sienos prieigas. Vienoje vietoje ant kontrolinės pėsakų juostos, įtariama, buvo švieži pėdsakai, vedantys iš Baltarusijos į Lietuvą.

Nedelsiant pradėta pažeidėjų paieška. Joje pasižymėjo G.Žagunio užkardoje tarnaujantis vokiečių aviganis Praidas. Jis užuostais pėdsakais vedė apie 2 kilometrus, kol krūmynuose aptiko pasislėpusį įtariamą kontrabandininką, 24-erių Šalčininkų rajono gyventoją.

Jį sulaikius pasieniečiai su Praidas tęsė paiešką ir netoliese prisivijo dar vieną įtariamąjį. Tai buvo metais jaunesnis irgi Šalčininkų rajone gyvenantis vyras.

Abu sulaikytieji buvo dviem paroms uždaryti į areštinę, o VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl šio įvykio praėjusį penktadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėliau abu vyrus pasieniečiai paleido. Šalčininkų rajono gyventojams skirtos kardomosios priemonės rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min