Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokietija kazachams atrodo lengviau pasiekiama per Lietuvą

Stop. Kontrolė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Stop. Kontrolė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį prieš nelegalią migraciją kovojančių padalinių pasieniečiams įkliuvo trys Kazachstano piliečiai, kurie gaudami visas pateikė melagingus duomenis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad Vilniaus autobusų stotyje VSAT Vilniaus rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai sulaikė 32-ejų ir 45-erių kazachus. Jiedu turėjo bilietus ir jau ketino autobusu išvykti į Vokietiją.

VSAT pareigūnai nustatė, kad šie užsieniečiai gaudami vizas nurodė, kad jų kelionės galutinis tikslas – Lietuvoje pirkti automobilius.

Kazachus pasieniečiai nugabeno į VSAT Vilniaus rinktinę apklausai. VSAT pareigūnai panaikino kazachų turėtas Šengeno vizas ir įpareigojo juos išvykti iš Lietuvos.

Dar vieną kazachą sulaikė Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai pasienyje su Lenkija, Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Kalvarija – Suvalkai.

Pasieniečiai patikrino maršrutiniu autobusu Ryga – Miunchenas vykusių keleivių dokumentus. 42-ejų Kazachstano pilietis turėjo vizą, bet pasieniečiai nustatė, kad ją gaudamas jis kelionės tikslu nurodė verslo reikalus Lietuvoje.

Užsienietis buvo išlaipintas iš autobuso. Apklausos metu jis teigė apie jokius verslo reikalus nieko nežinąs, o vykęs į Vokietiją aplankyti brolio. Vyras neslėpė žinąs, jog Vokietijos išduodamą vizą gauti labai sunku. Todėl nevengiama šią šalį bandyti pasiekti nurodant galutiniu kelionės tikslu Lietuvą, o čia atvykus - bandyti keliauti toliau.

Lazdijų rinktinės pasieniečiai panaikino kazacho turėtą Šengeno vizą ir įpareigojo jį išvykti iš Lietuvos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min