Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 15:07

Vokietijos socialinėmis darbuotojomis apsimetusios moterys tikino ukmergiškę, kad kuo didesni langai, tuo didesnės išmokos

Pinigai
Audriaus Bagdono/BFL nuotr. / Pinigai

Nuo apsimetėlių nuketėjusi garbaus amžiaus ukmergiškė patikėjo apgavikėmis, kurios prisistatė Vokietijos socialinėmis darbuotojomis. Jos iš moters pavogė 4 tūkst. 500 litų.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Praeitą penktadienį apie 17 val., 85 metų (gimusi 1927 m.) moteris išnešė išpilti šiukšles. Grįždama į butą, senutė pastebėjo, kad paskui ją seka dvi maždaug 60 metų amžiaus moterys. Kuomet senolė  rakino duris, moteriškės ją užkalbino. Jos prisistatė esančios Vokietijos socialinės darbuotojos ir kalbėjo, kad Lietuvoje žmonės gauna labai mažas pensijas, todėl Vokietijos vyriausybė juos parems.

Moterys nuėjo į virtuvę, matavo langus. Močiutei jos aiškino, kad kuo langai didesni, tuo išmokos taip pat bus didesnės. Paskui paklausė, kiek senutė turi pinigų ir paprašė juos parodyti. Ši atnešė vokus su sutaupytais pinigais.

Viešnios pinigus skaičiavo ir tikino, kad rytojaus dieną atneš dvigubai tiek. Paskui padėjo vokus, o senutė jas išlydėjo pro duris. Grįžusi atgal į kambarį, L.P. pastebėjo, kad vokų ant stalo nėra. Tuomet ji suprato esanti apgauta. L.P. padaryta 4 tūkst. 500 litų turtinė žala.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad dėl sukčiavimo Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai prašo Ukmergės gyventojų, ypač Bažnyčios gatvėje gyvenančių žmonių, pagalbos. Jeigu praeitą penktadienį matėte dvi vidutinio amžiaus moteris su kepurėmis, dėvinčias trumpas tamsias striukes, policija prašo nedelsiant skambinti į Ukmergės rajono policijos komisariatą bendruoju pagalbos telefonu (8 340) 63422 arba (8 340) 60417 Kriminalinės policijos skyriaus viršininkei Ingai Malinauskienei. Bet kokia gyventojų suteikta informacija gali būti naudinga tyrimui.

Policija primena gyventojams pareigą perspėti vyresnio amžiaus tėvus – nesiliaujant sukčių siautėjimui, nuo neapgalvoto poelgio geriausiai sergsti artimo žmogaus duotas patarimas ar kantrus paaiškinimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min