Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 05, 14:59

Vos iškritus pirmajam sniegui uostamiestyje nubausti chuliganiški vairuotojai

Klaipėdoje policija šeštadienį užfiksavo aštuonis šiurkščius chuliganiško vairavimo atvejus.
 Policijos reidas  2021 m. Gruodžio 05 d.
Asociatyvi nuotr. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Iškritus pirmajam sniegui, šeštadienio naktį, nuo 20 val. iki 3 val., Klaipėdos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai vykdė policinę priemonę chuliganiško vairavimo atvejams ir neblaiviems vairuotojams išaiškinti.

Pasak policijos, paaiškėjo, kad įvairiose šiaurinės miesto dalies automobilių stovėjimo aikštelėse asmenys tyčia automobiliais manevravo ant slidžios kelio dangos.

Visiems vairuotojams pradėtos administracinės teisenos dėl chuliganiško vairavimo.

Administracinių nusižengimų kodekso 420 straipsnio 2 dalis numato, kad chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, užtraukia baudą vairuotojams nuo 450 iki 550 eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 750 iki 1 tūkstančio eurų.

Vienas iš pažeidėjų – 17-metis teisės vairuoti neturintis Latvijos pilietis, jam nustatytas 0,54 prom. neblaivumas.

Per priemonę nustatyti ir dar du neblaivūs vairuotojai – vyrui nustatytas 0,63 prom., moteriai – 1,60 prom. neblaivumas, jos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dar trys vairuotojai neturėjo teisės vairuoti, tiek pat – nesegėjo saugos diržų.

Pirmadienio rytą, nuo 6 val. iki 10 val., policijai pranešta net apie devynis vien Klaipėdos rajone įvykusius eismo įvykius.

Apie 5 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Girininkų kaime, pirminiais duomenimis, 52 metų moters vairuojamas automobilis nuslydo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Dėl patirtų sužalojimų vairuotoja buvo nuvežta į ligoninę.

Apie 7.54 val. Daukšaičių kaime, pirminiais duomenimis, į stovintį greitosios pagalbos automobilį atsitrenkė autobusas.

Žmonės per eismo įvykį, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Apie 9.24 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Gerduvėnų kaimo ribose, pirminiais duomenimis, degalams vežti skirtas krovininis automobilis, leisdamasis nuo viaduko automagistralės link, nuslydo nuo kelio ir vertėsi.

Pirminiais duomenimis, žmonės taip pat nenukentėjo, kuras neišsiliejo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min