Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VRM Viešojo saugumo tarnybos Sveikatos priežiūros skyriaus viršininkui Viktorui Mikulskui – įtarimai prekyba poveikiu

Antrankiai
Reuters/Scanpix nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Atliekant tyrimą korupcijos byloje, trečiadienį įtarimai dėl prekybos poveikiu pareikšti ir Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM) Sveikatos priežiūros skyriaus viršininkui Viktorui Mikulskui.

Kovo 4 dieną pranešta, kad Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos pareigūnai darbo kabinete sulaikė Vidaus reikalų ministerijos Centrinės medicinos ekspertizės komisijos pirmininką Svajūną Ratiuką (gimusį 1973 m.), įtariamą paėmusį kyšį iš pareigūno, ketinusio gauti teigiamą išvadą dėl jo tinkamumo eiti tam tikras pareigas.

Įtarimai taip pat pareikšti ir kyšį davusiam pareigūnui A.S. (gimusiam 1986 m.).

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, įtarimai pagal LR baudžiamojo kodekso 226 str. 2 d. (prekyba poveikiu) pareikšti ir Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Sveikatos priežiūros skyriaus viršininkui Viktorui Mikulskui (gimusiam 1955 m.).

Už tokią veiką įstatymai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų, pažymima Policijos departamento atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

15min.lt buvo paskelbęs, kad V.Mikulskas buvo sulaikytas. Tačiau į redakciją paskambinęs V.Mikulskas teigė, kad buvo ne sulaikytas, o tik apklaustas, jam jokia kardomoji priemonė neskirta. Atsiprašome V.Mikulsko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min