Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 15d. 11:34

VSAT pareigūnai Nemune išbaidė kontrabandininkų valtį

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnai išbaidė kontrabandininkus, įtariama, ketinusius į Lietuvą atgabenti neteisėtą cigarečių krovinį.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad antradienį po vidurnakčio Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai, patruliuodami ties Jurbarko rajono Ridekalnio kaimu, naktinio matymo įranga Rusijos krante užfiksavo grupę asmenų.

Per tirštą rūką VSAT pareigūnai stebėjo, kaip netrukus prie stebimos grupės privažiavo automobilis, iš kurio į Nemuną buvo nuleista valtis. Į ją žaibiškai buvo sukrautos dėžės ir po poros minučių valtis jau judėjo Lietuvos kranto link.

Minėtoje vietoje Rusijos krante yra šlaitas, o Lietuvos teritorijoje upės pakrantė apaugusi krūmynais, kuriais prisidengiant patogu iškrauti neteisėtai plukdomą krovinį.

Viešvilės užkardos pasieniečiai, stebėdami artėjantį pažeidėją, į viršų paleido signalinę raketą. Valtyje buvę du asmenys išsigando ir, nepriplaukę upės farvaterio, kuriuo eina Lietuvos ir Rusijos siena, apsisuko bei nuplaukė Rusijos kranto link.

Apie pažeidėjus VSAT pareigūnai iškart pranešė kolegoms Kaliningrado srityje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min