Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VSAT pareigūnai sulaikė penkis teisėsaugos ieškomus asmenis

Kontrolė
VSAT nuotr. / Kontrolė
Šaltinis: 15min
0
A A

VSAT pareigūnams įvairiuose šalies sienos ruožuose įkliuvo penki nuo teisingumo besislapstę asmenys. Du iš jų sulaikyti Klaipėdos uoste, po vieną – Vilniaus bei Kauno oro uostuose, dar vienas – pasienyje su Lenkija.

Penktadienį popiet Kauno oro uoste dirbantys pasieniečiai patikrino reisu iš Dublino atvykusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu paaiškėjo, kad 24 metų Alytaus rajono gyventojas turi nemalonumų su teisėsauga. Šio vyro kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu, nuo šių metų vasaros ieškojo Alytaus policija.

Apie ieškomojo sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė paieškos iniciatoriams ir vyrą tą pačią dieną perdavė atvykusiam Alytaus policijos konvojui.

Dar vienas policijos ieškotas asmuo sekmadienį įkliuvo Vilniaus oro uoste. Čia VSAT pareigūnai, tikrindami reisu į Londoną ketinusių vykti keleivių dokumentus, nustatė, kad 24 metų uteniškis ieškomas Vilniaus policijos. Jis įtariamas nusikaltimo padarymu.

Pasieniečiai neleido uteniškiui išvykti į Angliją ir tą pačią dieną perdavė jį oro uoste budintiems policijos pareigūnams.

Du nuo teisingumo besislapsčiusius asmenis sulaikė Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai.

Penktadienį Malkų įlankos pasienio kontrolės punkte VSAT pareigūnai sustabdė kelto reisu į Švediją susiruošusį vykti vyrą. Paaiškėjo, kad 21 metų kaunietis yra įtariamas nusikaltimo padarymu, o jo nuo šių metų spalio pabaigos ieškojo Kauno policijos pareigūnai.

Pasieniečiai apie vyro sulaikymą pranešė paieškos iniciatoriui, o kaunietį perdavė uostamiesčio policininkams.

Dar vieną ieškomąjį sekmadienį sulaikė Palangos užkardos pasieniečiai. VSAT pareigūnai kelyje Liepoja–Klaipėda patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „BMW 730“ latviškais numeriais.

VSAT praneša, kad patikrinimo metu paaiškėjo, jog automobilio keleivis, 31 metų Klaipėdos rajono gyventojas, yra ieškomas kaip asmuo, nuteistas už baudžiamojo nusikaltimo padarymą. Jo paiešką buvo paskelbusi Kretingos rajono policija. Vyras tą pačią dieną buvo perduotas paieškos iniciatoriui.

Šeštadienį nuo teisingumo besislapsčiusį asmenį pasienyje su Lenkija sulaikė ir VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai.

Kelyje Kaunas–Suvalkai, ties Salaperaugio kaimu, Kalvarijos užkardos pareigūnai patikrinti sustabdė Lenkijos link vykusį automobilį „Ford Galaxy“. Patikros metu nustatyta, kad mašina vykusio vyro, 22 metų ukmergiškio, ieško Ukmergės rajono policijos pareigūnai. Baudžiamąjį nusikaltimą padariusio ir už tai nuteisto vyro paieška paskelbta šių metų spalio pabaigoje.

Apie sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir neleido ieškomajam tęsti kelionės. Iš mašinos išlaipintas vyras sekmadienį perduotas atvykusiam policijos konvojui.

Šiemet Lietuvos pasieniečiai iš viso sulaikė 509 nuo teisingumo besislapstančius asmenis. Daugiausiai tokių, net 201, įkliuvo Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose dirbantiems VSAT pareigūnams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min