Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„VW Jetta“ vairuotojui 3,51 promilės girtumas važiuoti netrukdė – trukdė tik policija

Vilniaus policijos akcija Čekoniškėse
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Jį sučiupusiems pareigūnams kelių erelis pasiūlė 200 litų kyšį – taip užsidirbo ne tik administracinę, bet ir baudžiamąją bylą.

Praėjusią naktį, Liepos 10 d. apie 1.45 val. Rokiškyje, Juodupės g.4, patikrinimui sustabdytas automobilis „VW Jetta“, priklausantis Telšių r. gyventojui N.R. 

Automobilį vairavo neblaivus (3,51 prom. girtumas) G.K., gim. 1961 m.,  gyv. Panevėžyje. 

Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės G. K. pareigūnams davė 200 litų kyšį. Įtariamasis sulaikytas, trečiadienį pranešė Panevėžio apskrities VPK atstovai. 

Rokiškio rajono policijos komisariato atstovų parengtame pranešime papildomai rašoma, kad ir paskutiniai pinigai nepadeda išsisukti nuo atsakomybės.

Rokiškio rajone kaip ir visoje šalyje dar gaji praktika, kai asmenys, norėdami išvengti atsakomybės už savo neteisėtus veiksmus, siekia papirkti pareigūnus.  

Liepos 10-osios naktį Rokiškio mieste dirbančio Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio ekipažo dėmesį patraukė automobilis VW Jetta, itin pavojingai manevruojantis gana siaura Juodupės gatve. Patruliai sustabdė šį įtarimą sukėlusį automobilį. Policijos pareigūnams priėjus prie vairuotojo, nekilo abejonių, kad pastarasis yra neblaivus. Alkoholio kiekio matuokliu patikrinus sustabdytojo girtumą, jam nustatytas 3,51 promilės girtumas.

Kitam asmeniu priklausantį automobilį vairavo panevėžietis G. K., kuris teigė, kad vyksta iš darbo Degesynės durpyne ir, teisindamasis nuovargiu, už administracinio teisės pažeidimo protokolo nesurašymą pro automobilio langą davė 200 litų kyšį. Patruliuojantys pareigūnai pademonstravo principingumą ir į įvykio vietą iškvietė operatyvinę grupę. Vairuotojas buvo pristatytas į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariatą.

Tai jau antras kartas per liepos mėnesį, kai bandoma papirkti Rokiškio policijos pareigūnus.

Pirmuoju atveju neblaivus vairuotojas pareigūnams siūlė, kaip pats išsireiškė, paskutinius savo pinigus, kurių plastmasiniame maišelyje būta 84 litai ir 84 centai. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl kyšio davimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. „Papirkimas“ 1 d. Už neteisėtus veiksmus vairuotojų laukia nemalonumai – kas padarė šio straipsnio pirmoje ar antroje dalyje numatytus veiksmus, pasiūlęs, pažadėjęs ar susitaręs duoti arba davęs mažesnės negu 1 MGL vertės kyšį, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu arba areštu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min