Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 09, 13:01 Atnaujinta 2022 08 09, 13:51

Vykstant Baltarusijos opozicijos renginiui buvo evakuoti žmonės: gautas grasinimas susprogdinti

Vilniuje Baltarusijos opozicijos renginyje buvo evakuoti žmonės, įvestas planas „Skydas“.
Stop kadras
Stop kadras / Telegram/Belsat kanalas

Vilniaus apskrities VPK informavo, jog antradienį, 10.35 val., į policijos elektroninį paštą buvo gautas laiškas apie planuojamus sprogimus.

Vienas jų nurodytas Baltarusijos opozicijos renginyje, vykstančiame Vaidilutės teatre. Čia nedelsiant buvo evakuoti žmonės, įvestas planas „Skydas“.

Pasak policijos, laiške buvo išvardinti ir kiti adresai: Gedimino pr. 53, Gedimino pr. 22, Gedimino pr. 23, Konstitucijos pr. 12, Konstitucijos pr. 26, Saltoniškių g. 19, Gynėjų g. 16, Gynėjų g. 8, Vytenio g. 18, Jakšto, 9, Akmenų g. 6, A. Rotundo g. 1, A. Goštauto g. 1, Šeškinės g. 35, Ž. Liauksmino g. 3, A. Vienuolio g. 12.

Prie objektų budi policijos ekipažai, pastatai tikrinami.

„Kol kas pranešimai nepasitvirtino“, – sakė policijos atstovė J.Samorokovskaja.

Policijai nurodytais adresais yra Seimas, JAV ambasada, Vaidilos teatras, greta kurio ir Specialiųjų tyrimų tarnybos būstinė, taip pat du viešbučiai, prekybos centras, Vilniaus mažasis teatras, verslo centras „Forum Palace“, Policijos departamentas, Vyriausioji rinkimų komisija, Migracijos departamentas.

Šeškinės g. 35 adresu veikia savaitraščio „Litovskij kurjer“ redakcija, o Gynėjų g. 16 yra „Delfi“ redakcija, turizmo informacijos centras „GO Vilnius“ bei kiti biurai.

Naujienų portalas „Delfi“ pranešė, kad apie sprogmenį pranešta ir patalpose, kur Vilniuje vyksta konferencija „Naujoji Baltarusija“. Iš pastato buvo evakuoti žmonės, organizatoriai teigia patyrę politinę provokaciją. J.Samorokovskajos teigimu, po patikrinimo žmonėms leista grįžti atgal į patalpas.

Šią konferenciją organizuoja Lietuvoje politinę veiklą vykdanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min