Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 20d. 15:25

Vyras, sukėlęs eismo įvykį, kurio metu žuvo du šaligatviu ėję žmonės, nuteistas septyneriems metams

Juozas Misevičius
15min.lt nuotr. / Juozas Misevičius

Trakų rajono apylinkės teismas balandžio 20 d. paskelbė nuosprendį, kuriuo Juozas Misevičius pripažino kaltu būnant neblaiviam sukėlus eismo įvykį, kurio metu žuvo du žmonės.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad 2011 m. rugsėjo 7 d., apie 16.06 val., J.Misevičius Aukštadvaryje, Vilniaus gatvėje, būdamas neblaivus (nustatytas 2,46 promilių girtumas), vairuodamas automobilį „Audi 80“  nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių nekelti pavojaus kitiems eismo dalyviams, nepasirinko saugaus greičio, dėl ko nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, užvažiavo ant šaligatvio ir partrenkė šaligatviu ėjusius A. G. ir L. R. bei pasišalino iš įvykio vietos. Dėl šių J. M. veiksmų įvykusio eismo įvykio metu  A.G. ir L. R. žuvo vietoje.

Teismas J. M. atsakomybę lengvinančia aplinkybe to, kad kaltinamasis prisipažino padaręs nusikatamą veiką, gailėjosi ir atsiprašė nukentėjusiųjų nepripažino, kadangi jo gailėjimasis nebuvo nuoširdus.  Atsižvelgiant į tai, kad J. M. atsakomybę lengvinančių aplinkybių nėra, taip pat į tai, kad eismo įvykio metu žuvo du žmonės, kas didina kaltinamojo padarytos nusikalstamos veikos pavojingumą, už padarytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 6 dalyje numatytą nusikalstamą veiką teismas kaltinamajam J.Misevičius skyrė didesnę nei įstatymo sankcijoje numatytas vidurkis bausmę – laisvės atėmimą septyneriems metams, bausmę atliekant atvirojoje kolonijoje.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min