Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Vyriškiai įtaria, kad juos piktavaliai Kėdainių rajone norėjo sudeginti gyvus

Kėdainių rajone – neeilinis ir labai mįslingas įvykis. Po rimto baliaus kietai sumigę vyrai pajuto degančią lovą ir teigė matę, kad juos gyvus norėjo sudeginti. Tiesa, tyrėjams dėl šio įvykio kyla daugiau klausimų nei randama atsakymų, mat gali būti, kad lova užsidegė ir nuo neužgesintos nuorūkos.
Gaisras Kaune
Gaisras / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Paskambino pats

Naktį 02.36 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė šėtiškio Gintaro skambučio, kuris pranešė, kad yra kaimyno name Šėtos miestelio Naujojoje gatvėje.

Vyriškis papasakojo, kad durys buvo nerakintos, prieš pirmą valandą ten buvo įėję 3–4 vaikinai, kurie esą metė kažką degančio po lova ir ji užsidegė. Vyriškis teigė, kad jį piktavaliai norėjo sudeginti gyvą.

Degė lova

Į įvykio vietą atvykusiems ugniagesių gelbėtojų tyrėjams namo šeimininkas Jurgis papasakojo, kad dieną ir naktį su draugu Gintaru išgėrinėjo. Netrukus vyrai sumigo, ir namo šeimininkas nubudo tik išgirdęs sugėrovo pagalbos šauksmą.

„Jis šaukė, kad jam kojos dega, kad jį kažkas padegė. Mes staigiai užgesinome liepsnas, lova stiprokai apdegė. Mes juk lovoje nerūkome, tai manome, kad mus kažkas sudeginti gyvus norėjo. Turbūt taip ir buvo“, – svarstė sodybos šeimininkas Jurgis.

Piktavalių nežino

Tiesa, paklausus, kas galėjo norėti sudeginti juos gyvus, šie tik kraipė galvas ir teigė, kad tokių piktavalių nepažįsta.

„Iš kur mes galim žinot, gal vietiniai, gal ne. Bet baisu dabar bus ir miegot, gal dar kas bandys mus sudeginti, gal mes kažkam atsibodome su savo baliais, kas ten žino“, – sąmokslo teorijas kūrė vyriškiai.

Aiškinasi aplinkybes

Įvykio vietoje jau lankėsi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Jie aiškinasi mįslingo įvykio aplinkybes. Netrukus paaiškės, ar vyriškius kažkas iš tiesų mėgino padegti, ar tiesiog lova užsidegė nuo neužgesintos nuorūkos, o vyriškių sukurpta kriminalinė istorija yra pramanyta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius