Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Šustauskas: „Tegul mane vadina apsišlapinusiu girtuokliu, bet tik ne vagimi!“

V.Šustauskas sunkiai tramdė emocijas.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / V.Šustauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Už netikslią informaciją, kurią praėjusiais metais paskleidė Kauno meras Andrius Kupčinskas, irgi anksčiau buvęs miesto meru, vėliau taksistu įsidarbinęs Vytautas Šustauskas iš Kauno savivaldybės reikalauja ketvirčio milijono litų. Ketvirtadienį teisme jis sunkiai tramdė jausmus, pateikė sociologines apklausas apie jo neva sutrikdytą sveikatą.

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas svarstė V.Šustausko ieškinį dėl garbės ir orumo įžeidimo. Iš Kauno miesto savivaldybės V.Šustauskas reikalauja 243 tūkst. Lt.

Jis teisme taip pat pareiškė, kad jeigu neras teisybės teisme, bus priverstas griebtis smurto.

„Neradęs teisybės, nueisiu į Kauno miesto tarybos posėdį ir ištiesinsiu kuriam reikia kreivą žandą“, – tiesmukai per posėdį rėžė V.Šustauskas.

Nevienareikšmiškai vertinamas politikas pareiškė, kad 2010 metais jį įžeidė tuometis Kauno meras A.Kupčinskas, viešai pasakęs, neva miestui vadovavęs V.Šustauskas į privačias rankas atidavė „Romuvos“ kino teatrą.

Pareiškime teismui V.Šustauskas nurodė, kad tuo metu, kai buvo privatizuotas kino teatras, Kauno miesto savivaldybei vadovavo Erikas Tamašauskas.

V.Šustauskas tvirtino, kad dėl neatsargaus A.Kupčinsko pareiškimo sušlubavo vargetų karaliumi  tituluojamo politiko sveikata, jai padarytą žalą jis įvertino 103 tūkst. Lt. Taip pat suduotas smūgis ir politinei karjerai, žalą V.Šustauskas įvertino 140 tūkst. Lt.

Ketvirtadienį Kauno miesto apygardos teismui V.Šustauskas įteikė apie 2 tūkst. apklaustų gyventojų neva sociologinių tyrimų duomenis. Apklausą atliko, V.Šustausko teigimu, viena draudimo bendrovė. Apklausos respondentai pareiškė nuomonę, kad A.Kupčinsko pateikta netiksli informacija neva iš tiesų sutrikdė V.Šustausko sveikatą.

Teismo posėdžio metu V.Šustauskas, kaip įprasta, laidė replikas, teisėjai ne kartą teko jį raminti. Kauno miesto savivaldybei atstovaujanti teisininkė priminė, kad A.Kupčinskas atsiprašė V.Šustausko ir viešai, ir per spaudą. Į klausimą, ar atsiprašymo negana, radikalusis politikas atšovė: „Jeigu jums trenktų į veidą, o paskui tik atsiprašytų, pasitenkintumėte tuo?“

V.Šustauskas įsitikinęs, kad prieš jį buvo tyčia paskleistas šmeižtas, artėjant rinkimams į savivaldybes.

„Kolegos taksistai iki šiol šaiposi iš manęs sakydami, kad dirbu tik dėl akių, gavau daug pinigų žydeliui pardavęs „Romuvą“. Nebegaliu pakęsti, tegul mane vadina kuo tik nori: apsišlapinusiu girtuokliu, bačkos politiku, bet tik ne vagimi ar sukčiumi. Nesu paėmęs nė lito nešvarių pinigų!“ – tikino V.Šustauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min