Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po mirtino šūvio į Vilmantą Dundulį žudikas ruošėsi kitiems nusikaltimams

Įtariamo žudiko sulaikymas
Klaipėdos policijos nuotr. / Įtariamo žudiko sulaikymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjus dviems paroms nuo Klaipėdos centre įvykdytos Vilmanto Dundulio žmogžudystės, uostamiesčio teisėsaugininkai sučiupo įtariamą žudiką. 26-erių vyras jau kartą teistas – už ginkluotą juvelyrinės parduotuvės apiplėšimą. Po šio nusikaltimo klaipėdietis už grotų praleido ketverius metus. Jei bus įrodyta, kad jis mirtiną šūvį paleido V.Dunduliui į galvą, metai nelaisvėje įtariamajam gali užsitęsti ir iki gyvos galvos.

Planavo kitus nusikaltimus

„Facebook“ nuotr./Vilmantas Dundulis
„Facebook“ nuotr./Vilmantas Dundulis

V.Dundulio nužudymą tiriantys pareigūnai specialiai surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad sulaikytojo psichika jiems kelia rimtų abejonių. Neatmetama galimybė, kad nespėjus jo sučiupti, įtariamojo auka galėjo tapti ne tik V.Dundulis. Įniršio apimtas vyras kūrė planus, kaip panaudoti iš nužudytojo pagrobtą ginklą.

„Jis yra teistas už ginkluotą apiplėšimą. O ir jo elgesys sulaikant leidžia daryti prielaidą, kad jis ketino daryti kitus nusikaltimus. Jį labai aiškiai charakterizuoja jo pirmasis nusikaltimas. Jis buvo pridėjęs dujinį ginklą pardavėjai prie galvos. Be to, buvo įtariamas dar keliais tokio pobūdžio nusikaltimais, bet jie nebuvo įrodyti“, – pasakojo Klaipėdos Organizuotų nusikaltimų  tyrimo valdybos viršininkas Valdas Narutavičius.

L. Sėlenienės nuotr./Daugiabutis,kuriame įvykdyta žmogžudytė
L. Sėlenienės nuotr./Daugiabutis, kuriame įvykdyta žmogžudytė

Nužudė per ginklų sandėrį

Sulaikytąjį ir V.Dundulį suvedė ginklai.

Sulaikytasis pasišovė įsigyti šautuvą. V.Dundulis kaip tik internete pardavinėjo savo legaliai įsigytą ir laikomą pistoletą „Sig Sauer“ bei medžioklinį šautuvą su optiniu taikikliu.

Tačiau vietoje vertingo sandėrio verslininkas gavo kulką į galvą iš savo paties pistoleto. Įtariamas žudikas spruko pasigrobęs nužudytojo pistoletą ir dėtuvę su šoviniais. 

L. Sėlenienės nuotr./V. Dundulio nužudymą tiriantys pareigūnai po įtariamojo sulaikyto surengė spaudos konferenciją
L. Sėlenienės nuotr./V.Dundulio nužudymą tiriantys pareigūnai po įtariamojo sulaikymo surengė spaudos konferenciją

Įtariamąjį žudiką nuginklavo „Aras“

Verslininko nužudymu įtariamas klaipėdietis sulaikytas praėjus porai dienų po nusikaltimo. Jo paieškoms buvo sutelkti Organizuotų nusikaltimų ir Sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai.

Įtariamojo sulaikymo metu jiems talkino ir antiteroristinių operacijų „Aras“ pareigūnai. V.Dundulio nužudymu įtariamas jaunas vyras buvo akimirksniu paguldytas ant žemės ir nuginkluotas.

Įtariamasis bandė priešintis, bandė bėgti. Bandė griebtis ginklo, tačiau per žaibišką sulaikymą jokių galimybių to padaryti jam nebuvo.

„Sulaikytas pietinėje miesto dalyje – Laukininkų gatvėje, išeinantis iš kavinės. Įtariamasis bandė  griebtis ginklo, tačiau per žaibišką sulaikymą jokių galimybių to padaryti jam nebuvo“ – sakė V.Narutavičius.

Tėvai nespėjo išgelbėti sūnaus

Verslininkas V.Dundulis šūviu į galvą nužudytas antradienį savo tėvų namuose. Nužudytojo motinos iškviesta Greitosios medicinos pagalbos brigada dar skubėjo vyro gaivinti, tačiau atvykusi galėjo tik konstatuoti jo mirtį.

Nuaidėjus dviem šūviams V.Dundulio artimieji puolė aiškintis, kas vyksta verslininko kambaryje ir pamatė sūnų, sėdintį ant sofos peršauta galva. Motina dar spėjo pamatyti iš buto sprunkantį  nepažįstamą vyrą.

VIDEO: Sulaikytas V. Dundulio nužudymu įtariamas vyras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min