Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 1d. 16:48

Žagintojas užsitarnavo septynerių metų nelaisvę

Tyrimų duomenys rodo, kad mergaitės, vaikystėje patyrusios seksualinę prievartą, 2,4 karto dažniau pakartotinai ją patiria jau suaugusios.
BFL/Gedimino Savickio nuotr. / Prievartautojas Klaipėdoje nuteistas septynerių metų nelaisve.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas buvo negailestingas dvidešimtmečiui žagintojui ir skyrė septynerių metų nelaisvės bausmę.

Pridėjus už ankstesnį nusikaltimą neatliktos bausmės dalį, iš viso pataisos namuose nuteistajam teks praleisti 8 metus.
 
Valentas S. nuteistas už tai, kad 2009 m. gegužės 29 d. vėlų vakarą prie Klaipėdos centre esančio baro užkalbino merginą, ją nusivedė į netoli esantį skverą, ir, panaudodamas fizinį smurtą ir bei grasindamas susidoroti, ją išžagino bei seksualiai prievartavo. Po to jis pagrobė merginos mobilųjį telefoną bei piniginę su joje buvusiais 70 litų.
 
„Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad tą pačią dieną prieš išžaginimą nuteistasis buvo padaręs dar vieną nusikalstamą veiką – mikroautobuse iš vyro pavogęs mobilųjį telefoną. Būdamas vos 19 metų, jis jau teistas penkis kartus, ankstesniais teismų sprendimais jam buvo taikytos įvairios poveikio priemonės, tačiau tai jo elgesio nepakeitė ir nuo naujų nusikalstamų veikų darymo jo nesulaikė. Be to, teisiamasis nesigailėjo padaręs sunkų tyčinį nusikaltimą ir nukentėjusiosios neatsiprašė“, – griežtą teismo sprendimą pakomentavo valstybinį kaltinimą byloje palaikęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuroras Romas Jasevičius.
 
Teismas iš dalies patenkino ir nukentėjusiosios civilinį ieškinį – priteisė per 10 tūkst. litų neturtinės ir turtinės žalos atlyginimą bei 3000 Lt advokato išlaidų.
 
Šiemet tai jau antras panašus teismo apkaltinamasis nuosprendis Klaipėdos miesto prokuratūros baigtoje baudžiamojoje byloje dėl nusikaltimų žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui.
 

Temos: 1 Prievarta
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min