2021-04-01 23:26

Žaliojoje girioje žmonės aptiko liepsnojantį automobilį

Ketvirtadienio vakarą Panevėžio rajone rastas degantis automobilis. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.
Gaisro vietoje
Gaisro vietoje / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Panevėžio ugniagesiams pranešta apie gaisrą. Pranešėjas nurodė, kad Žaliojoje girioje aptiko liepsnojantį automobilį.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai numalšino liepsnas. Po kurio laiko pasirodė ir policijos pareigūnai, kadangi kilo įtarimų, jog „Suzuki“ buvo padegtas tyčia. Požymiai rodo, kad gaisras kilo automobilio salone.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Gaisro vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Gaisro vietoje

Gaisro vietoje pastebėta, kad yra apibraižytas automobilio kėbulo numeris. Veikiausiai „Suzuki“ padegę asmenys taip siekė nuslėpti, kam priklauso automobilis.

„Suzuki“ išgabentas į sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. Tyrimą dėl įvykio pradėjo policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą