2014-04-21 15:17

Žalpių kaimo naujakurius piktavaliai per Velykas „pasveikino“ padegimu

Saulius Chadasevičius
Teisėsaugos aktualijų žurnalistas
Pirmadienio popietę Šilutės rajone liepsnojo ūkiniai pastatai. Juose elektros nėra, todėl tiriama tyčinio padegimo versija.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / 15min.lt nuotr.

Šilutės rajono Žalpių kaime velykinio pirmadienio popietę liepsnojo ūkiniai pastatai. Į įvykio vietą teko kviesti policiją – pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio svetimo turto sugadinimo.

15min.lt sužinojo, kad nukentėjusieji šeimininkai šioje sodyboje įsikūrė visai neseniai ir uoliai ėmė joje tvarkytis: pasigražino aplinką, ėmė auginti gyvulius.

Šį pirmadienį ūkininkas kaip tik šeimininkavo tvarte.

Šeimininkas pajuto dūmų kvapą ir nuėjo apsidairyti.

Vyras nustėro pamatęs, kad dega daržinė. Buvo akivaizdu, kad pastatas padegtas: liepsnos židinys buvo nuo pievos pusės, o elektros daržinėje apskritai nėra.

Nelaimės ištikti žmonės skundėsi, kad sunkokai prisiskambino į Bendrąjį pagalbos centrą.

Kai pagalbą pavyko prisišaukti ir ugniagesiai gelbėtojai atvyko, daržinė jau liepsnojo atvira ugnimi. Be to, gaisras persimetė į sublokuotą tvartą.

Per gaisrą sudegė pastatai ir mažiausiai 4 tonos juose buvusio šieno, šiaudų. Nuostoliai skaičiuojami tūkstančiais litų.

Gaisro aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą