Sportas gyvai

Zarasų rajone saldų krovinį vežęs rusas slėpė 100 tūkst. eurų vertės paslaptį

Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių posto ir Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai antradienį Lietuvos–Latvijos pasienyje sulaikė didelę cigarečių kontrabandą. Maždaug 67 dėžės nelegalių rūkalų aptiktos Rusijos piliečio vairuotame krovininiame vilkike, kuriuo į Kaliningrado sritį gabentas rusiškos konditerijos krovinys.
sulaikyta kontrabanda
sulaikyta kontrabanda / Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.

Zarasų rajone rugpjūčio 21 d., patruliavę Vilnius teritorinės muitinės mobiliųjų grupių posto pareigūnai vilkiką „Volvo“ patikrinimui sustabdė apie 12 val. dienos ties buvusiu Smėlynės kelio postu.

Mašiną vairavęs I.Sh. pareigūnams sakė į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį vežantis konditerijos krovinį – saldainius ir sausainius.

Tačiau muitininkai nusprendė „Volvo“ patikrinti rentgeno kontrolės sistema Medininkuose.

Patikrinus, paaiškėjo, kad tarp gabentų konditerijos gaminių: saldainių, tortų, šokolado – primaišyta ir dėžių su nelegaliomis cigaretėmis.

Preliminariais duomenimis iš viso aptiktos 67 dėžės su rūkalais – apie 33 500 pakelių baltarusiškų cigarečių. Apytikslė jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais gali siekti iki 100 tūkst. eurų.

Rusijos pilietis buvo sulaikytas dviem paroms, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius