Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žarėnų miestelyje po išgertuvių devyniolikametį iš pasalų užpuolė ir sudaužė draugas

Žarėnų miestelis
Giedra Akavickienė / Žarėnų miestelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiauriai sumuštas jaunuolis iš Žarėnų miestelio (Telšių r.) vaduojasi mirtimi, o sunkūs įtarimai krito ant jo geriausio draugo.

 Jaunuolio būklė sunki

Kovo 11 d., apie 21.30 val., Žarėnų miestelyje ant važiuojamosios kelio dalies rastas sužalotas to paties kaimo gyventojas Evaldas D. 

Devyniolikametis pristatytas į Regioninę Telšių ligoninę, jam diagnozuotas galvos sumušimas, smegenų sukrėtimas, dešiniojo temporalinio kaulo lūžimas, subarachnoidinė hemoragija abiejuose smegenų pusrutuliuose, smegenų edema. Sunkios būklės jaunuolis išvežtas gydyti į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Sulaikytas girtas įtariamasis 

Policijos pareigūnai netruko sulaikyti įtariamąjį. Dar tą patį vakarą į kamerą uždarytas neblaivus aštuoniolikametis žarėniškis Dainius R. Jam nustatytas vidutinis girtumas (2,48 prom.).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Įtariamajam gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Jeigu paaiškėtų, kad nukentėjusiajam padarytas sunkus sveikatos sutrikdymas, įtariamasis laisvės gali netekti net dešimčiai metų.

Sužalotasis ir įtariamasis buvo geri draugai. Žarėniškiai mokėsi toje pačioje mokykloje, gyveno vienoje gatvėje – Plungės. Draugų namus skyrė tik vienas namas.

Nepasiekė namų

Telšių policijos teigimu, nukentėjusysis su įtariamuoju Žarėnų miestelyje girtavo, vėliau kilo muštynės, po kurių vaikinai pasuko namų link. Pakeliui į namus  ant kelio rastas sužalotas Evaldas. Detalesnės įvykio aplinkybės tiriamos.

15min.lt duomenimis, sužalotasis ir įtariamasis buvo geri draugai. Žarėniškiai mokėsi toje pačioje mokykloje, abu gyveno  Plungės gatvėje. Draugų namus skyrė tik vienas namas. Abu vaikinai užaugo daugiavaikėse šeimose.

Draugą paliko numirti

Pirminiais duomenimis, sužalotasis ir įtariamasis linksminosi vienoje kompanijoje, kol draugai kažko susipyko. Tuomet Dainius išėjo pirmas į lauką ir tykojo, kol išeis Evaldas. Sulaukęs aukos, kaip įtariama, užpuolė iš pasalų. Netikėtai užkluptas vaikinas, matyt, nespėjo pasipriešinti. Kuo ir kiek kartų Evaldui suduota per galvą, paaiškės tyrimo metu.

Sumuštas devyniolikametis paliktas leisgyvis gulėti ant kelio važiuojamosios dalies. Laimė, sužalotąjį kažkas pastebėjo ir iškvietė pagalbą. Kas sunkiai sužalotam žmogui ištiesė pagalbos ranką, policija neatskleidžia. Aišku tik tiek, kad jeigu jaunuolis būtų naktį pragulėjęs ant kelio, kažin ar būtų išgyvenęs iki ryto.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min