Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nedorėliams labiau sekėsi būti plėšikais nei Užgavėnių persirengėliais

Šiauliuose prie Žaliūkių malūno sudeginta Morė
Gintarės Valuckytės nuotr. / Užgavėnės, Asociatyvi nuotr,.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 26 d. Šiaulių apylinkės teismas 2 mėnesiams sankcionavo 24 metų Šiaulių rajono gyventojo G.L. suėmimą. Vaikinas įtariamas vasario 17 d. kartu su trimis Raseinių rajono gyventojais apiplėšęs Raseinių rajone, Zbaro kaime, gyvenantį septyniasdešimtmetį vyrą.

Vasario 17-ąją lietuviai šventė Užgavėnes. Tačiau minėti asmenys nesiruošė deginti Morės ir kviesti į kiemą pavasario, o nutarė šią šventę išnaudoti visai kitiems tikslams.

Nuvykę į Kuršėnus ir apsimetė „žydukais“, jie kėsinosi patekti į namus, kuriuose, anot jų,  turėjo būti seifas su pinigais.

Nuvykę į Kuršėnus ir apsimetė „žydukais“, jie kėsinosi patekti į namus, kuriuose, anot jų,  turėjo būti seifas su pinigais. Persirengėliai jie buvo prasti ir į namus nebuvo įleisti. Tada gimė planas „b“.

Atvažiavę į Raseinių rajone esantį Zbaro kaimą užsuko pas vyrą, jų turima informacija, irgi galintį turėti pinigų. Du jų, prisidengdami prašymu ištekinti detalę, pateko į vyro namus, papurškė į veidą ašarinių dujų, smūgiu parbloškė ant žemės ir pareikalavo pinigų.

Senoliui nurodžius, kur yra jo pinigai, užpuolikai pasičiupo 100 eurų bei mobilaus ryšio telefoną ir pasišalino.

Senolis apie savo užpuolimą nedelsdamas pranešė Raseinių rajono policijos pareigūnams. Jau tą pačią dieną buvo sulaikytas pirmasis šia nusikalstama veika įtariamas asmuo – 18-metis Raseinių rajono gyventojas G.Š.

Tą pačią dieną buvo sulaikytas pirmasis šia nusikalstama veika įtariamas asmuo – 18-metis Raseinių rajono gyventojas G.Š.

Su šiuo vaikinu pareigūnai buvo susitikę praėjusių metų birželio pradžioje miške, prie Sandravos upelio, šalia metalinės talpos su 2300 litrų raugo.

Dėl pasikėsinimo gaminti namų gamybos stiprų alkoholinį gėrimą G.Š. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam skirta kardomoji priemonė, nesusijusi su laisvės atėmimu.

Laisve naudotis vaikinas nesugebėjo, nes, kaip matome, šių metu vasario 17-ąją jis vėl  įkliuvo policijos pareigūnams dėl Zbaro kaime įvykdyto plėšimo.

Kitą dieną buvo sulaikyti dar du šia nusikalstama veika įtariami asmenys – 16-metis G.Š. brolis ir 27 metų Raseinių rajono gyventojas Ž.K. Pastarasis raseiniškiams ir policijai nuolat kėlė problemų, ne kartą yra teistas už įvairiausius nusikaltimus – vagystes, kūno sužalojimą, grasinimą nužudyti, sukčiavimą.

Pradėtas tyrimas dėl plėšimo, kuris yra sunkus nusikaltimas. Jo tyrimą pagal kompetenciją perėmė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyba.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad dar vienas sulaikytosios trijulės bendrininkas yra iš Šiaulių rajono. Kovo 24 dieną pareigūnai sulaikė ir jį.

Nuo plėšikų  nukentėjęs Raseinių rajono Šiluvos seniūnijos Zbaro kaimo gyventojas už greitą nusikalstamos veikos atkleidimą bei sąžiningą tarnybinių pareigų atlikimą atsiuntė padėką Raseinių rajono policijos komisariato  Kriminalinės policijos skyriaus vyresniajam tyrėjui Mindaugui Lukoševičiui ir Prevencijos poskyrio tyrėjui Arvydui Mikalauskui, kurių aktyvumo ir profesionalumo dėka  nusikaltimas buvo  atskleistas karštais pėdsakais. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min