15min be reklamos
2017 08 10, 17:22

Žemaitijos sostinėje policija purto narkotikų prekybos lizdus

Telšiuose sulaikyti narkotinėmis medžiagomis prekiavę asmenys.
Sulaikyti narkotikai
Sulaikyti narkotikai / Telšių apskrities VPK nuotr.

2017 m. rugpjūčio mėnesį, tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu laiku ir vietoje, vienas vyras (gimęs 1985 m.), iš ikiteisminio tyrimo metu nenustatyto asmens įgijo tiksliai nenustatytą kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų, kurias neteisėtai laikė savo namuose, Karaliaus Mindaugo g., Telšiuose, turėdamas tikslą jas platinti.

Dalį jų rugpjūčio 3 d., apie 21.10 val., neteisėtai už 30 eurų pardavė savo gyvenamojo namo kieme, o likusią dalį laikė gyvenamojoje patalpoje.

Rugpjūčio 3 d., 22.20 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įtariamojo namuose atlikus kratą rasta ir daugiau narkotinių medžiagų bei įrangos joms apdoroti. Ikiteisminio tyrimo metu sulaikyti penki asmenys, Telšių miesto gyventojai, vyrai, du gimę 1985 m., du 1996 m. ir vienas gimęs 1995 m.

4 asmenys po apklausų ir atliktų patikrinimų dėl galimo narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo, prognozėms pasitvirtinus, paleisti, jie bus patraukti administracinėn atsakomybėn.

Buto, kuriame vykdyta narkotikų prekyba, savininkui skirta kardomoji priemonė suėmimas dviem mėnesiams.

Rugpjūčio 4 d. atlikta krata dar vieno Telšių miesto gyventojo, gimusio 1976 m., gyvenamojoje patalpoje. Vyras sulaikytas dviems paroms. Vykdomas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min