Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žėručio“ sodininkų susirinkimas baigėsi policijos komisariate

Sodininkas į susirinkimą atsinešė peilį.
Dainiaus K. nuotr. / Sodininkas į susirinkimą atsinešė peilį.
Šaltinis: 15min
1
A A

Vilniuje šeštadienį sodų bendrijos „Žėrutis“ susirinkime aistros taip įkaito, kad jas gesinti turėjo policijos pareigūnai.

Susirinkime buvo aptariami bendruomenei rūpimi klausimai. Tačiau bendravimas netrukus buvo sutrikdytas, kai susirinkime pasirodė gerokai apsvaigęs vienas sodininkas.

„Kilo konfliktas, jis ėmė kaltinti mus nebūtais dalykais. Matėme, kad su juo susitarti nepavyks, kaimynas atrodė apsvaigęs. Dar pamačiau, kad jis turi peilį, pakvietė mane santykius išsiaiškinti „ant žolytės“. Nenorėdamas problemų iškviečiau policijos pareigūnus“, – pasakojo „Žėručio“ bendruomenės narys Dainius.

Konfliktiškas vyras bandė teisintis, kad peilis reikalingas lauko darbams.
Policija pas sodininkus važiavo beveik 45 minutes.

Atvykusiems policininkams agresyvus kaimynas suskubo parodyti pažymėjimą, rodantį, kad yra dirbęs vidaus reikalų sistemoje. Ši detalė nepraslydo liudininkams pro akis.

„Jis ėmė aiškinti, kad jam reikia persirengti, kad šitaip apsirengęs į komisariatą nevažiuos“, – prisiminė Dainius. Vyro nuostabai policijos pareigūnai iš tiesų nuvežė kaimyną į namus persirengti.

Į komisariatą rašyti pareiškimo nuvažiavęs Dainius sužinojo, kad susirinkimo ramybę sujaukusiam sodų bendrijos nariui nustatytas beveik 1,5 promilės girtumas. Vyras uždarytas į areštinę.

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato darbuotojai patvirtino užregistravę pareiškimą, pradėtas tyrimas.

Penktadienio vakarą agresyvų sodų bendrijos narį teko tramdyti Klaipėdos rajono policijos pareigūnams. Įširdęs dėl bendruomenės šventės neblaivus vyras grasino visus susprogdinti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Konfliktas
Parašykite atsiliepimą apie 15min