Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 09, 16:08 Atnaujinta 2021 11 09, 16:24

Žiauri vilkiko ir „Škodos“ avarija Kėdainių r.: jauna vairuotoja žuvo vaiko akivaizdoje

Lapkričio 9 dieną apie 15 valandą Kėdainių rajone įvyko mirtimi pasibaigusi avarija – sunkvežimiui kaktomuša susidūrus su lengvąja mašina, žuvo 1990 metais gimusi pastarosios vairuotoja. Automobilyje buvusi mažametė išvežta į ligoninę. Pirminiais duomenimis, ji išvengė rimtesnių sužalojimų.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / „Rinkos aikštės“ vaizdo įrašo kadras

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, lapkričio 9 dieną 15.18 valandą gautas pranešimas, kad 229-jame kelyje, važiuojant nuo Josvainių Cinkiškių link, sunkiasvorė transporto priemonė susidūrė su lengvąja, yra prispaustų žmonių.

Pranešėjas nežinojo, kiek žmonių yra prispaustų ir sužalotų.

Ugniagesiams gelbėtojams atskubėjus į įvykio vietą, sunkvežimis aptiktas nuvažiavęs nuo kelio, lengvoji transporto priemonė buvo likusi važiuojamojoje kelio dalyje.

Gelbėjimo įranga iš automobilio skubiai imta vaduoti moteris.

Lengvąja mašina važiavo ne tik ji, bet ir vaikas.

Netrukus ugniagesiai gelbėtojai pranešė, kad vaikas šiuo metu yra pravažiuojančių žmonių automobilyje. Pirminiais duomenimis, jis nenukentėjo. Vaiką apžiūri medikai.

Vilkiko vairuotojas buvo sąmoningas, jam pagalba suteikta greitosios medicinos pagalbos automobilyje.

Kol vyko laisvinimo darbai, važiuojamoji kelio dalis buvo uždaryta.

Policija skelbia, kad kaktomuša įvyko, į priešpriešinio eismo juostą dėl neaiškios priežasties išvažiavus būtent lengvajam automobiliui.

15.46 valandą ugniagesiai gelbėtojai pranešė, kad medikai nukentėjusiai lengvojo automobilio vairuotojai konstatavo mirtį.

16.16 valandą Kauno priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba patikslino, kad vilkiko vairuotojas ir 9-erių metų mergaitė išvežti į gydymo įstaigą.

VIDEO: Avarija Kėdainių rajone

Papildyta 16.28 valandą. Kaip apie įvykį informavo Kauno apskrities policija, 15.20 valandą gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, važiuojant nuo Josvainių link Cinkiškių, ties Prapuoleniais, susidūrė priešpriešiais judėję automobilis „Škoda Octavia“ bei krovininis automobilis.

Eismo įvykio metu žuvo „Škoda“ vairuotoja, gimusi 1990 metais.

Kartu važiavusi 9-erių metų mergaitė pristatyta į gydymo įstaigą.

Krovinio automobilio vairuotojas, gimęs 1995 metais, avarijos metu buvo blaivus, jis taip pat pristatytas į gydymo įstaigą.

Suprasti akimirksniu

  • Tą pačią dieną dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 281 str. 5 d.
  • Pirminėje bylos medžiagoje fiksuota, kad lapkričio 9 d. apie 15 val. 20 min. Kėdainių r., kelio Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai 23-ame km, automobilis „Škoda Octavia“, vairuojamas moters (g. 1990 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu MAN. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Škoda“ vairuotoja bei sužalota kartu su ja važiavusi nepilnametė (g. 2012 m.) ir sunkvežimio MAN vairuotojas (g. 1995 m.), kurie suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Tapote šio įvykio liudininkais? Pastebėjimus, nuotraukas ar filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

15min skaitytojas Tadas užfiksavo, kaip naktį techninio serviso pajėgos išgabeno avariją patyrusį vilkiką.

Dieną prieš tragiška avarija įvyko ir Raseinių rajone – į vilkiką rėžėsi du automobiliai. Iš viso įvykio metu nukentėjo 8 žmonės, du žuvo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min