Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugpjūčio 28d. 15:29

Žiauriai sužeisto vaikino gelbėjimo operacija Ukmergėje (video)

Buto raktų rasti nepavyko, todėl gelbėtojams teko nupjauti šarvuotų durų vyrius.
Vilkmerge.lt filmuotos medžiagos stop kadras / Buto raktų rasti nepavyko, todėl gelbėtojams teko nupjauti šarvuotų durų vyrius.

Sugyventinė įtariama peiliu perpjovusi jaunam vyrui kaklą, o kad šis nesulauktų pagalbos – užrakino abi šarvuotų durų spynas ir išėjo.

Penktadienį apie 20 val. Ukmergėje specialiosios tarnybos skubėjo į Jaunimo gatvės 42 namą. Pagalbos telefonu paskambinusi moteris pranešė, kad antrojo aukšto balkone stovintis jaunuolis, paplūdęs krauju, prašo pagalbos.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad šarvuotos buto durys užrakintos, šeštadienį pasakoja Ukmergės krašto žinių svetainė Vilkmerge.lt.

Už buto durų jau nesigirdėjo pagalbos prašymo. Ugniagesių gelbėtojų pastatytomis kopėčiomis policijos pareigūnai pateko į butą. Lovoje, kraujo klane, jie rado jau be sąmonės gulintį 21 metų Romualdą L.

Jaunuolio kakle matėsi pjautinė žaizda. Pareigūnams šarvuotų durų nepavyko atidaryti ir iš vidaus, nes nebuvo raktų. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ėmė pjauti duris laikančius varžtus. Kol dirbo gelbėtojai, greitosios pagalbos darbuotojai ugniagesių kopėčiomis patekę į butą Romualdui teikė pirmąją pagalbą.

Išlaužus duris, jaunuolis be sąmonės buvo išgabentas į ligoninę. Ten jam atlikta operacija, šiuo metu jis gydomas reanimacijos skyriuje. Vilkmerge.lt žiniomis, vaikinas jau atgavo sąmonę, jo būklė yra sunki, tačiau stabili.

Įtariama, kad Romualdą sužeidė jo sugyventinė 29 metų Vaiva S. Ji, savo draugui dūrusi peiliu, užrakino abi šarvuotų durų spynas ir iš įvykio vietos pasišalino. Šiandien ji buvo sulaikyta Miškų gatvės 58-uoju numeriu pažymėto namo laiptinėje. Vaiva yra pagimdžiusi du vaikus, tačiau jai motinystės teisės apribotos. Vaikus augina buvęs jos sutuoktinis, rašo Vilkmerge.lt.

VIDEO: vilkmerge.lt Dramatiška sužeisto jaunuolio gelbėjimo operacija

 

Vilkmerge.lt nuotr./Įvykio vietoje
Vilkmerge.lt nuotr./Įvykio vietoje
Temos: 1 Ukmergė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min