Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 rugpjūčio 24d. 19:42

Žiaurumo protrūkis Panevėžyje: rastas šuo su kulka nugaroje

Šuo
www.jp.lt nuotr. / Šuo

Į Panevėžio gyvūnų prieglaudą penktadienį vakare pristatytas šunelis su kulka nugaroje. Kulka iš gyvūno išimta ir išgyvenęs šuo atiduotas namų globai.

Panevėžio gyvūnų prieglaudoje savanoris Justinas Stašys naujienų portalui JP pasakojo, kad šunį į prieglaudos namus atvežė žmonės.

„Jie tiesiog rado Panevėžio mieste lakstantį be globos šunį ir nusprendė jį atvežti į gyvūnų prieglaudą. Kadangi buvo vakaras, šuo apžiūrėtas šiandien. Jo nugaroje rasta įstrigusi kulka. Paskambinus veterinarijos gydytojui ir pasitarus su juo, savanoriai patys pašalino kulką – negiliai buvo įstrigusi. Kulka gali būti orinio arba pneumatinio šautuvo“, – pasakojo J.Stašys ir stebėjosi:

„Nesvarbu, kokia kulka – orinio, pneumatinio šautuvo. Šauta juk į bejėgį gyvūną! Nesuprantu, kodėl žmonės tai elgiasi? Man suprantami žmonės, kurie augina, myli ir rūpinasi savo augintiniais. Jei tu nemyli gyvūno, kodėl jį pradedi auginti? Gal tai noras pasirodyti, kad ir aš turiu šunį, katę, ar kitokį augintinį.“

Pasiteiravus, kur dabar pašautas šuniukas, J.Stašys paaiškino:„Kadangi šuo jaučiasi neblogai, jis šiuo metu namų globoje. Savanoriai bando išsiaiškinti, kas yra pašauto šunelio šeimininkas.“

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt
Komentarai: 6
Temos: 2 Panevėžys Šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:08
00:29
01:11
Parašykite atsiliepimą apie 15min