Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomas ekskomisaras Dragūnas teismą tikino, jog niekada nebesielgs kaip kelių erelis (nuotraukos, video)

A.Dragūnas teisme atgailavo, tačiau viešumo vengė.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / A.Dragūnas teisme atgailavo, tačiau viešumo vengė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Už vairavimą neblaiviam tarnybą ir teises praradęs buvęs aukštas policininkas Algirdas Dragūnas atgailauja ir siekia pirma laiko atgauti vairuotojo pažymėjimą.

Buvęs Vilniaus miesto VPK kriminalinės policijos Kriminalistinių tyrimų skyriaus viršininkas A.Dragūnas išgarsėjo ir buvo atleistas iš tarnybos po to, kai užpernai vairavo girtas ir sukėlė avariją.

2008 metų birželio 30 dieną apie 21.55 val. A.Dragūnas, būdamas neblaivus (1,98 promilės alkoholio), neuniformuotas, ne tarnybos metu vairavo automobilį ir pateko į avariją Žalgirio gatvėje, ties Kaltanėnų gatvės 15-uoju namu. Per šį eismo įvykį buvo sugadintos keturios transporto priemonės.

Už šiurkštų KET pažeidimą ekskomisarui tuomet buvo skirta 4000 litų bauda, maža to, 3 metams ir 6 mėnesiams buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Praėjus pusei šio termino pažeidėjas pasinaudojo teise kreiptis į teismą ir paprašė pirma laiko sugrąžinti jam vairavimo dokumentą.

Trečiadienio rytą A.Dragūnas teisme vengė žiniasklaidos dėmesio, tačiau teisėjo akivaizdoje surengė tikrą atgailos spektaklį, kuris ekspareigūnui neabejotinai leis pasiekti tikslą.

„Tas dalykas, kas įvyko, nesuvokiamas man pačiam. Per 27 metus aktyvaus vairavimo nesu turėjęs nė vieno eismo įvykio. Visada buvau drausmingas, paklusnus vairuotojas, kažkokių chuliganiškų veiksmų niekada nesu daręs“, – teismui aiškino A.Dragūnas.

Vairuotojas teismą tikino, jog pažymėjimas visų pirma jam reikalingas dėl darbo. Šiuo metu A.Dragūnas darbuojasi įmonėje „Kibernetinis skydas“: susitikinėja su klientais, pasirašinėja sutartis, lanko prižiūrimus objektus.

Darbo reikalais jam tenka keliauti ne tik po visą Lietuvą, bet ir vykti į Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją. Įmonės vadovo Sigito Miškinio pasirašytoje charakteristikoje ekskomisaras apibūdinamas kaip „labai pareigingas, kruopštus, sąžiningas, neturintis nuobaudų darbuotojas“.

„Vairuotojo pažymėjimas palengvintų ir pagreitintų galimybes atlikti man pavestas užduotis“, – apibendrino griežton administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo.

Atgauti vairuotojo pažymėjimą anksčiau numatyto termino vilnietis norėtų ir dėl asmeninių priežasčių. „Tėvui buvo insultas, dabar jam reikalinga priežiūra. Aš vienintelis esu paveldėtojas, ir priežiūra gula ant manęs“, – pasakojo ir medikų pažymą apie tėvo sveikatos būklę teismui pateikė A.Dragūnas.

„Kaip ateityje esate nusiteikęs dėl vairavimo išgėrus?“ – be užuolankų vairuotojo paklausė bylą nagrinėjantis teisėjas Jonas Ivanauskas.

„Net minties tokios negali būti!“ – sakė A.Dragūnas.

Vyras trumpo posėdžio metu daug sykių pakartojo, kad nelemtas užpraėjusios vasaros nutikimas jį skaudžiai pamokė.

„Per tą laiką labai aiškiai suvokiau, tokių dalykų ar panašių niekada gyvenime nepasikartos. Paskirta bausmė privertė mane susimąstyti. Labai gailiuosi. Čia net ne tas žodis, kad gailiuosi“, – atgailavo buvęs aukštas policininkas.

Teisme jis nepamiršo paminėti, jog per 27 tarnybos metus jam nebuvo skirta nė viena tarnybinė nuobauda, tik paskatinimai ir apdovanojimai.

Teismas verdiktą žada skelbti kitą savaitę.

 

VIDEO: 15min.lt -- A.Dragūnas teisme
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min