Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 20d. 13:52

Žiūronai, kelios dešimtys mobiliųjų ir kiti draudžiami daiktai nuteistųjų nepasiekė

Žiūronai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Žiūronai

Sausio 19 d. Pravieniškių pataisos namų–atvirosios kolonijos pareigūnai, tikrindami Pirmojo sektoriaus prieigas, 3.15 val. pastebėjo du asmenis, kurie, pamatę patrulinės grupės pareigūnus, leidosi bėgti į mišką. Bėgdami jie išmetė 8 paketus. Miško gilumoje vyrų aptikti nepavyko, bet draudžiami daiktai nuteistųjų nepasiekė.

Pataisos namų pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones, kad draudžiami daiktai nebūtų pasiekiami nuteistiesiems. Sėkmingai kovodami su neleistinų turėti daiktų apyvarta ir ženkliai mažindami šių daiktų skaičių įstaigose, pareigūnai pastebi akivaizdų nuteistųjų ir jų bendrininkų laisvėje poreikį papildyti „atsargas“.

Minėtuose paketuose buvo 20 mobiliojo ryšio telefonų, 23 SIM kortelės, vieneri žiūronai, 10 USB kroviklių, 10 kroviklių antgalių, 1 kroviklio blokelis ir 1 Wi-fi USB.

Marijampolės pataisos namų pareigūnai praėjusią savaitę užfiksavo tris draudžiamų daiktų permetimus į įstaigos teritoriją. Nuteistiesiems buvo mėginta permesti 4 paketus, kuriuose buvo 7 mobiliojo ryšio telefonai ir 1 modemas. Visus draudžiamus daiktus perėmė pataisos pareigūnai. Kybartuose taip pat buvo užfiksuotas permetimas. Pareigūnai surado ir paėmė paketus, kuriuose buvo 5 mobiliojo ryšio telefonai.

Nuo šių metų pradžios jau konfiskuota daugiau nei 200 mobiliojo ryšio telefonų, daugiau nei 100 SIM kortelių ir kitokių mobiliojo ryšio įrenginių.

Pataisos pareigūnai, siekdami užkardyti teisės pažeidimus, analizuoja, kaip draudžiami daiktai patenka nuteistiesiems ir vykdo aktyvų prevencinį darbą.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 straipsnis „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“, numato baudą nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min