2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Žlugo kontrabandininkų mėginimas Nemunu atsitempti cigarečių

Pagėgių pasieniečiai užkirto kelią dar vienam kontrabandininkų mėginimui cigaretes tempti virve per užšalusį Nemuną.
Pasieniečiai užšalusio Nemuno pakrantėje
Pasieniečiai užšalusio Nemuno pakrantėje / VSAT nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad antradienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai, naudodamiesi jų atsakomybės ruože sumontuota vaizdo stebėjimo įranga, ties Pagėgių savivaldybės Panemunės gyvenviete, po geležinkelio tiltu, užfiksavo asmenį, užšalusiu Nemunu bėgantį Lietuvos kranto link.

Į įvykio vietą nusiųstas pasieniečių pastebėjo, kad iš Rusijos pusės mėginta tiesti virvę. Manoma, kad kontrabandininkai čia ketino organizuoti neteisėtą rūkalų atgabenimą į Lietuvą.

Kadangi virvės galas buvo ant ledo lyties, apie įvykį VSAT pareigūnai pranešė kolegoms Kaliningrado srityje, kurie virvę atitempė į savo krantą.

Pirmadienį Bardinų užkardos ruože pasieniečiai taip pat fiksavo mėginimą neteisėtai gabenti krovinius iš Rusijos į Lietuvą.

Nuo Rusijos kranto nutiestos maždaug kilometro ilgio virvės galas Lietuvoje vedė į vieną Panemunės miestelio sodybą ir buvo pririštas buvo pririštas prie garažo tvoros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min