Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2009 sausio 22d. 13:38

Žlugo kontrabandininkų užmačios iš Rusijos virve atsitempti cigarečių

Pasieniečiai užšalusio Nemuno pakrantėje
VSAT nuotr. / Pasieniečiai užšalusio Nemuno pakrantėje

Trečiadienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai specialios sienos stebėjimo sistemos pagalba ties Pagėgių savivaldybės Panemunės gyvenviete užfiksavo du asmenis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad šioje vietovėje per Nemuną eina geležinkelio tiltas.

Į nurodytą vietą Lietuvos krante buvo nusiųstas užkardos patrulis, kuris abu asmenis sulaikė. Paaiškėjo, kad jie yra Panemunės gyventojai – 28 ir 19 metų. Vyrai ant užšalusių pasienio vandenų buvo be vienkartinių VSAT leidimų.

Apžiūrėdami vietovę pasieniečiai maždaug už 30 metrų nuo vyrų sulaikymo vietos aptiko per Nemuną ištiestą 20 metrų ilgio virvę.

VSAT pareigūnai neabejoja, kad ji ištiesta ruošiantis per upę pertempti neteisėta krovinį, manoma, rusiškas kontrabandines cigaretes. Rūkalų dėžes kontrabandininkų bendrininkai būtų pririšę Rusijos krante, o Lietuvoje esantys asmenys, nenorėdami rizikuoti ir lipti ant nepatvaraus upės ledo, jas atitemptų į Lietuvą  ir iškeltų ant kranto.

Abiem vyrams pasieniečiai pradėjo administracines teisenas dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo. Jie po apklausų paleisti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min