Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 10d. 17:24

Žmogžudystė iš pavydo Radviliškyje: teisiamas 20-metis kaltės neneigia

Kumštis
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Kumštis

Jaunuolio nužudymo byloje apklausti nukentėjusieji, antradienį praneša Šiaulių apygardos teismas.

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajone esančio Kalnelio Gražionių kaimo 20 m. gyventojas Daivaras Lebedevas kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu ir nužudymu, apklausti liudytojai, nukentėjusieji. Proceso dalyviams talkina gestų kalbos vertėja. D.Lebedevas kaltinamas savo bendraamžio, buvusio bendraklasio nužudymu. Byloje paskelbta pertrauka.

Bylos kaltinamajame akte nurodoma, kad jauno žmogaus mirtimi pasibaigęs nusikaltimas padarytas 2020 m. balandžio 24-osios vėlų vakarą Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje ties 37-uoju numeriu pažymėtu namu.

Jaunuolį įsiutino gauta nuotrauka, kurioje „jo mergina“ kitoje kompanijoje gerdama alkoholį leido vakarą Radviliškyje su kitu vaikinu.

Lemtingąją dieną D.Lebedevas Kalnelio Gražionių kaime su draugais vaišindamiesi alumi linksminosi. Pramogaujant savo telefonu D.Lebedevas gavo nuotrauką, kurioje „jo mergina“ kitoje kompanijoje gerdama alkoholį taip pat leido vakarą Radviliškyje su kitu vaikinu, jo buvusiu bendraklasiu. D.Lebedevas su radviliškiečiais iš pradžių santykius ėmė aiškintis telefonu, galų gale konfliktas persikėlė į Radviliškį.

Dviejų kompanijų vaikinai ir kelios nepilnametės merginos susitiko S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje. Incidento metu 20-metis Kalnelio Gražionių gyventojas puolė į atlapus trims radviliškiečių kompanijos vaikinams. Po smūgio kaltinamojo bendraamžis L. M. kiek paėjęs griuvo ant šaligatvio ir daugiau nebepakilo.

Į nelaimės vietą netrukus atvykę iškviesti greitosios pagalbos medikai, tačiau jų pastangos išgelbėti jaunuolį buvo bevaisės, vaikinas mirė nuo galvos ir kaklo sumušimų, kurie sukėlė kraujosruvas galvoje bei kraujo išsiliejimą smegenyse. Tai komplikavosi ūmiu centrinės kilmės kvėpavimo ir širdies veiklos sutrikimu. Įvykio metu ir nukentėjusysis, ir kaltinamasis buvo neblaivūs.

Kaltinamasis savo kaltės neneigia, D.Lebedevas sutiko teisme duoti parodymus. Teismas išklausė nukentėjusiuosius, liudytoją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min