Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmoną nužudęs ir našliu tapęs vyras kalės 10 metų

Įstatymas ir teisingumas
123rf.com / Įstatymas ir teisingumas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Kauno rajono gyventojui L.L. (gim. 1956 m.), kuris pripažintas kaltu dėl savo šeimos nario – sutuoktinės nužudymo. Jam paskirta 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaip rašoma kauno apygardos teismo pranešime, L.L. nuteistas už tai, kad 2010 m. birželio 3 d., būdamas neblaivus, savo namų kieme ir netoli namų esančiame kelio griovyje abipusio konflikto dėl asmeninių nesutarimų su savo sutuoktine metu, tyčia vieną kartą spyrė jai į krūtinę ir du kartus ranka sudavė į veidą.

Galvos trauma, pasireiškusi kraujosruvomis po kietuoju galvos smegenų dangalu kairio pusrutulio sferiniame bei pamatiniame paviršiuose, po galvos smegenų minkštaisiais dangalais, kairės smilkininės, kaktinių skilčių srityse, sukeltas galvos smegenų pabrinkimas, suspaudimas, centrinės kilmės kvėpavimo – kraujotakos nepakankamumas tapo mirties priežastimi.

Kaltinamasis L.L. dėl jam inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo neprisipažino, nurodė, kad sutuoktinė buvo sveika, nesužalota, niekuo nesiskundė. Jis paaiškino, kad nuo ryto sutuoktinė su kitu vyriškiu gėrė, šiek tiek išgėrė ir jis pats. Kaltinamasis pripažino, kad smurtavo prieš sutuoktinę, nesmarkiai sudavė jai į veidą ir gulinčiai spyrė į pilvą dėl to, kad ji gėrė.

L.L. teigė, kad po įvykio sutuoktinė su pažįstamu vyru iš namų išvyko automobiliu, kurio nesuvaldė ir nuvažiavo į griovį. Jis nurodė, kad sutuoktinė, grįžusi namo, gulėjo kieme, pradėjus lyti ją užklojo, padėjo pagalvę, pasikvietė kaimyną padėti parnešti sutuoktinę namo ir ją paguldyti. Jis patvirtino, kad naktį nukentėjusioji vėmė, nustojo kvėpuoti ir mirė.

Liudytojas patvirtino, kad įvykio dieną kaltinamasis smurtavo prieš savo sutuoktinę, ją pagriebė už plaukų, parvertė, spyrė į krūtinę prie šonkaulių, eismo įvykio vietoje jai vieną kartą ranka sudavė į žandą, ištraukė ją iš mašinos už plaukų, grasino, kad užmuš.

Kauno apygardos teismas, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, atmetė kaltinamojo versiją, kad nukentėjusioji susižalojo eismo įvykio metu, ir kaltinamąjį L.L. pripažino kaltu bei paskyrė 10 metų laisvės atėmimo bausmę. Ją paskirta atlikti pataisos namuose.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min