Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 22d. 11:37

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
Įvykio liudininko Igno A. nuotr. / Gaisras Panevėžyje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 37 gaisrus ir atliko 19 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų antradienio gaisruose išvengta.

Antradienį ryte Panevėžyje, Aldonos gatvėje, gaisras kilo M.Rimkevičaitės technologinėje mokykloje. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, iš keturių aukštų mūrinio pastato palėpės nestipriai rūko dūmai. Gaisro metu išdegė pakabinamos laiptinės lubos, aprūko laiptinės sienos, nuardyta dalis skardinės stogo dangos, vandeniu buvo sulieta laiptinė. Gaisro priežastys aiškinamos.

Kitas didelis gaisras Panevėžyje antradienį pavakary kilo Klaipėdos gatvėje, kur užsidegė ,,Maximos“ prekybos centras. Gaisro židinys buvo ant pastato stogo, kur pradėjo smilkti apšiltinimo medžiaga. Apsaugos darbuotojai evakavo iš parduotuvės žmones, o budintis elektrikas atjungė elektros srovę. O gaisro metu apdegė apie 30 kv. metrų apšiltinimo medžiagos, dar apie 60 kv. metrų stogo dangos buvo nuardyta, vandeniu buvo sulieta dalis parduotuvės patalpų bei prekių. O gaisro priežastys ir čia nustatinėjamos.

Vilniuje, Mileišiškių sodų gatvėje popiet užsiliepsnojo keli sodo nameliai. Per gaisrą vienas medinis namelis sudegė, kitas namelis buvo išgelbėtas, apdegė tik viena medinė jo siena. Įvykis tiriamas.

Klaipėdoje, Baltijos prospekte esančiame penkių aukštų bendrabutyje gaisras kilo viename jo bute. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė baldai ir kiti namų apyvokos daiktai, aprūko lubos, apsilydė plastikinis lango rėmas. Gaisro priežastys tikslinamos.

Vakare Radviliškyje, Jaramino gatvėje, užsiliepsnojo medinis gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, įgriuvo perdengimas, išdegė kambariai. Nuo ugnies buvo apsaugoti du šalia stovintys gyvenamieji namai. O gaisro priežastys aiškinamos.

Telšiuose, P.Genio gatvėje vakare taip pat užsidegė statomas namas. Gaisro metu apdegė tik medinės durys, ir ugnis buvo užgesinta.

Dar vienas apleistas nežinomo savininko namas vakare liepsnojo Joniškio rajono Kriukų kaime. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, apdegė sienos. Įvykis tiriamas.

Panevėžio gelbėtojai antradienį Tiškevičiaus gatvėje nuo namo stogelio nukėlė pro langą iškritusią 71 metų moterį ir perdavė ją iškviestiems medikams, o Kauno gelbėtojai Šiaulių gatvėje išlaisvino tarp metalinių grotelių įstrigusį katiną ir perdavė jį Viešosios įstaigos ,,Penkta koja“ darbuotojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min