Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 23 gaisrai ir 18 atliktų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų pirmadienio gaisruose buvo išvengta.

Pirmadienį ryte Šalčininkų rajono Dumblės kaime esančiame pasienio kontrolės punkte užsidegė lengvasis automobilis „VW Ssharan“. Gaisro metu išdegė mašinos variklio skyrius ir salonas, aprūko pasienio kontrolės posto stogas. Įvykis tiriamas.

Pavakary Varėnoje, Vytauto gatvėje, užsiliepsnojo reklaminis stendas, esantis šalia kavinės. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, stendas jau buvo sudegęs, tačiau smilko kavinės pastogė ir išorės plastikinė apdaila. Ugniagesiai užgesino smilkstančią pastogę ir nuardė dalį plastikinių lentelių. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Pakruojo rajono Linkuvos miestelyje, Liepų alėjoje pirmadienį vakare užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė veranda, apdegė namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys tikslinamos.

Vakare Anykščių rajone, kelyje Anykščiai – Panevėžys dėl dujų įrangos gedimo užsidegė lengvasis automobilis „Renault Megane Scenic“. Per gaisrą apdegė mašinos variklio dangtis.

Taip pat vakare Skuodo rajono Luknės kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Ugniagesiams atskubėjus į gaisro vietą, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą nudegė  ūkinio pastato ir priblokuotos daržinės stogas, pradegė perdengimas, sudegė apie 10 tonų šieno. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Vilniuje, Rokantiškių gatvėje, užsiliepsnojo gėlių paviljonas. Gaisro metu apdegė paviljono medinė apdaila. Įvykis tiriamas.

Zarasų gelbėtojai popiet skubėjo į Zarasų –Ignalinos kelio 12-ą kilometrą, kur susidūrė du lengvieji automobiliai ir buvo prispausti žmonės. Trys prispausti keleiviai buvo išlaisvinti ir išvežti į ligoninę.

Skaudi avarija pavakary įvyko ir Jonavos rajono Jonkučių kaime. Čia iš apvirtusio lengvojo automobilio ,,Honda Civic“ ištraukti du sužeisti vyrai ir žuvusi moteris. Juos medikai išvežė į ligoninę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min