Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 25d. 11:58

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Sudužę langai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Po gaisro

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad praėjusi para šalies ugniagesiams buvo palyginti rami. Užgesinta 12 gaisrų, kurių metu žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Apie 13.45 val. Kaune, Baršausko gatvėje esančioje uždaroje teritorijoje, užsiliepsnojo pavėsinėje sukrautos padangos. Per gaisrą supleškėjo medinis pastatas ir 8 jame buvusios padangos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 17.50 val. gaisras kilo taip pat Kaune, S.Žukausko gatvės 9-aukščio namo pirmame aukšte esančiame bute. Atskubėjus ugniagesiams, 4-ių kambarių bute degė televizorius, kompiuterio monitorius ir svetainės baldai. Gaisras greitai buvo užgesintas, tačiau jo metu sudegė televizorius, apdegė monitorius ir baldai, aprūko dviejų kambarių, koridoriaus ir virtuvės sienos bei lubos. Įvykis tiriamas.

Apie 22.30 val. Rokiškio rajone, Rudžionių kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko pastaruoju metu negyvenamas namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, jo stogas ir perdengimas buvo sukritę, tad pastato išgelbėti nepavyko. Gaisro gesinimą apsunkino ir tai, kad vandenį teko vežioti iš už kilometro esančio vandens telkinio. Ir šio gaisro priežastis bei nuostoliai dar aiškinami.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 20 kitų gelbėjimo darbų bei Ukmergėje iš Vilkmergės upelio ištraukė kol kas nenustatytos tapatybės nuskendusį vyriškį.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min