Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių aukų praėjusios paros gaisruose išvengta

Ugniagesiai
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 27 gaisrai ir 30 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Žmonių aukų gaisruose pirmadienį buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų namus ir kitą jų turtą.

Praėjusią naktį Telšių rajono Vainočių kaime užsidegė nustatinėjamo savininko šiuo metu nenaudojamas pastatas. Kai ugniagesiai atvyko į įvykio vietą, pastato stogas jau buvo sukritęs, o sienos degė atvira ugnimi. Ugnis supleškino visą medinį statinį. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas. Įvykio aplinkybės tiriamas.

Pirmadienį pavakary Kretingos rajono Rubulių kaime dėl kuro tiekimo sistemos gedimo užsidegė lengvasis automobilis Pontiac transport. Gaisro metu išdegė visos variklio degios dalys, aprūko dangtis.

Dar vienas lengvasis automobilis degė naktį iš pirmadienio į antradienį Vilniuje, Lyglaukių gatvėje. Čia liepsnos taip pat išdegino BMW 730 variklio skyrių. Įvykis tiriamas.

Toliau pamažėle slūgsta potvynio vanduo  iš apsemtų šalies teritorijų, po kelis centimetrus krenta ir vandens lygis pakilusiose upėse, tik Minijoje ir Šyšoje vanduo vakar dėl kritulių dar kilo, tačiau didesnio išsiliejimo pavojaus jau nekėlė.

Ugniagesiai ir praėjusią parą 20 kartų dar vyko šalinti vandens sukeltų trukdžių. Daugiausia jiems teko siurbti vandenį iš apsemtų rūsių, šulinių ir gyvenviečių griovių. Štai Trakų rajono Kozelkiškių kaime dėl susidariusios šiukšlių sangrūdos vanduo iš Skričiuko ežero negalėjo ištekėti Strėvos upeliu ir grasė užtvindyti vieną sodybą. Gelbėtojams teko šalinti tą kliūtį.

Plungės rajono Žlibinų kaime dėl užšalusios perlaidos vanduo susitvenkė šalia kelio ir grasė apsemti kelių gyvenamųjų namų rūsius. Tad vandenį seniūnės prašymu teko perpumpuoti į kanalizacijos šulinį.

Rokiškyje taip pat seniūno prašymu vanduo buvo išsiurbtas iš apsemtų trijų sklypų.

Toliau pumpuojamas vanduo ir iš apsemtų kelių sodų bendrijų Panevėžio rajono Bernatonių kaime.

Gelbėtojai pirmadienį iš vandens telkinių ištraukė ir du nuskendusius žmones. 84 metų senolis buvo ištrauktas iš Kauno marių, o dar vienas vyras ištrauktas iš Mūšos upės Pasvalio rajono Žilpamūšio kaime.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min