Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žudikai aukos galvą slėpė kibire

V.Moisejevas parodė pareigūnams, kur paslėpta galva, tačiau teigė nežinąs, kas nutiko žmogžudystės naktį.
A.Kripaitės nuotr. / V.Moisejevas parodė pareigūnams, kur paslėpta galva, tačiau teigė nežinąs, kas nutiko žmogžudystės naktį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Klaipėdos apylinkės teismas leido trims mėnesiams suimti du klaipėdiečius, įtariamus kraupia žmogžudyste, kai aukai buvo nupjauta galva.

Dėl šio įvykio sulaikyti du įtariamieji – bedarbis Vladimiras Sosulinas bei nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis Viktoras Moisejevas. Sekmadienį atvesdinti į teismą jie gynėsi neprisimenantys visų aplinkybių, nutikusių trečiadienio naktį.

15min.lt primena, kad trečiadienį Klaipėdoje, Taikos prospekte, darbo vietoje aptiktas verslininko Nikolajaus Travino lavonas be galvos. Šis kraupus nusikaltimas užminė nemažai mįslių. Netrukus buvo sulaikytas vyro, besivertusio kompiuterinės technikos remontu bei spausdintuvų kasečių pildymu, bendradarbis. Tačiau šis po apklausos paleistas, o į areštinę uždaryti du vyriškiai, tą naktį girtuokliavę su N.Travinu.

Sekmadienį paaiškėjo daugiau aplinkybių, susijusių su šaltakraujišku nusikaltimu.

Buvęs taksi vairuotojas, pastaruoju metu niekur nedirbęs V.Sosulinas 15min.lt pasakojo, kad N.Travinas jam taisęs spausdintuvą. Stuburo skausmais besiskundęs vyras pasikvietė V.Moisejevą padėti parsinešti įrenginio.

A.Kripaitės nuotr./V.Sosulinas tikino per išgertuves išėjęs namo ir nežinantis, kas nutiko vėliau.
A.Kripaitės nuotr./V.Sosulinas tikino per išgertuves išėjęs namo ir nežinantis, kas nutiko vėliau.

N.Traviną jie užtiko begeriantį. Prie kompanijos prisidėjo ir V.Sosulinas su V.Moisejevu.

Anot V.Sosulino, netrukus kilo konfliktas, N.Travinas esą puolęs bendradarbį, kumščių neišvengęs ir V.Sosulinas.

Žurnalistams suimtasis pasakojo, kad verslininko apkumščiuotas išėjęs namo, o kartu atėjęs kompanionas pasilikęs.

V.Moisejevas tikino gėręs su N.Travinu, bet kaip viskas vykę toliau – neprisimenąs. Vėliau pareigūnams jis parodęs, kur paslėpta velionio galva, tačiau neigė prisidėjęs prie žmogžudystės. Savo versiją jis pateikė nerišliai, vis aiškindamas, kad to nepadaręs.

Nužudytojo galva buvo įdėta į kibirą ir paslėpta po Smiltelės upelio tiltu. Mirties aplinkybės paaiškės atlikus ekspertizę.

Abu įtariamieji tikino susipažinę, kai dar taksistu dirbęs V.Sosulinas parvežė girtą V.Moisejavą pas sugyventinę. Vėliau vėl susitikę vyrai ėmė bendrauti. Netrukus sugyventinė išvarė V.Moisejavą iš namų, daiktus vyras patikėjo pasaugoti naujajam draugui. Be namų likęs vyras dirbo vilkikų mechaniku, darbo vietoje ir nakvodavęs.

V.Sosulinas teigė nepastebėjęs, kad jo draugas būtų ūmaus būdo. Esą jis susirgo depresija, kai jį paliko pirmoji žmona. Tuomet jūrininku dirbęs vyras sužinojo, kad žmona visą kartu užgyventą turtą pasisavino. Vyrą esą gniuždė užsitęsęs teisminis procesas.

„Prisidirbo ir mane įklampino“, – guodėsi V.Sosulinas.

Abiem įtariamiesiems bus atliktos psichiatrinės ekspertizės. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Nužudymas
Parašykite atsiliepimą apie 15min