Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 17d. 13:24

Zvonkaus byla: tai buvo ar nebuvo įvykdytas nusikaltimas?

Deivydas ir Natalija Zvonkai
TV3 nuotr. / Deivydas ir Natalija Zvonkai

Žinomas atlikėjas Deivydas Zvonkus nesulaukia pasibaigiant tyrimo dėl kaltinimo žaginimu.

Reikalas užsitęsė todėl, kad į užsienį išvyko keli liudytojai, rašo DELFI. Nors nuo merginos pareiškime minimų įvykių praėjo daugiau nei mėnuo ir prokurorų žadėtas terminas baigti tyrimą išseko, paskutinio žodžio pareigūnai šioje byloje dar netarė. Kartą policijoje apklaustas D.Zvonkus teigė daugiau iš pareigūnų nesulaukęs nei pranešimų apie procesinius veiksmus, nei kvietimo dar kartą apsilankyti pas tyrėjus.

„Mums nepavyko baigti tyrimo, kaip buvome planavę, per mėnesį, tačiau tam yra objektyvios aplinkybės. Reikia rasti dar kelis liudytojus, kurie, mūsų žiniomis, yra išvykę į Angliją, – klaipeda.daily.lt aiškino prokuroras Nikolajus Kozliakas . – Mergina nėra atsiėmusi pareiškimo, nors pradžioje tokių ketinimų ji lyg ir turėjo, bet paskui persigalvojo. Situacija tebėra tokia, kokia ir buvo.“

N.Kozliakas atviravo, kad jam esą panašu, jog žaginimo nebūta, tačiau kad tai būtų galima kategoriškai teigti, reikia apklausti visus tąnakt kartu vakarojusius žmones. Ne visi jie matė, kas vyko tarp skundą parašiusios merginos ir D.Zvonkaus, juolab kad butas išsidėstęs ne viename aukšte, jame yra keli kambariai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min