Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dar pasidžiaukite šiluma ir saule: netrukus orai stipriai atvės, kris šlapdriba

Pirmadienį, antrąją Šv. Velykų dieną mūsų šalies orus lems šiltoji ir sausoji žemo slėgio srities dalis. Debesys dažniausiai bus reti, lietaus tikimybė maža, tik vakarop atplauks daugiau aukštų debesų.
Velykinis Vilnius
Velykinis Vilnius / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Temos: 2 Orai.lt Orai

Saulė ir debesys matysis neaiškiai, dangaus skliautas bus balzganas, nes kaip ir vakar aukštai atmosferoje bus pakibusios iš Sacharos atkeliavusios dulkės. Nelabai stiprus vėjas daugiausia pūs iš pietų, 6–11 m/s greičiu. Temperatūra įdienojus kils iki vasariškų 20-24 laipsnių šilumos, tik pajūrio ruože turėtų jaustis vėsinantis Baltijos jūros poveikis, todėl čia turėtų šilti iki 17–19 laipsnių.

Antradienio naktį iš vakarų artės žemo slėgio centras. Į vakarinę šalies dalį plauks vis tankesni debesys, čia vietomis palis, o rytiniuose rajonuose pragiedrulių liks daugiau, žymesnio lietaus būti neturėtų. Vėjas daugiausia pūs iš pietryčių, pietų, 5–10 m/s greičiu, paryčiais vakariniame šalies pakraštyje vėjas suksis iš vakarų. Naktis bus šilta, laikysis 8–13 laipsnių šiluma, tik prie jūros rytą temperatūra pažemės iki 5–7 laipsnių šilumos.

Antradienio dieną didesnę šalies dalį dengs vientisas pilkų debesų sluoksnis, tarpais palis. Labiau pasiseks rytiniams rajonams, čia pirmoje dienos pusėje dar bus nemažai pragiedrulių, o gausesnis lietus atkeliaus tik popietę. Vėjas visoje šalyje pamažu suksis iš vakarų ir sustiprės iki 8–13 m/s, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Temperatūra šalyje bus labai kontrastinga: daug kur temperatūra jau nekils aukščiau 10–15 laipsnių, vakariniame šalies pakraštyje bus tik 7–9 laipsniai šilumos, bet rytiniuose rajonuose vidurdienį dar daug kur spės sušilti iki 16–21 laipsnio. Vakarop visą šalį užlies vėsa ir temperatūra suvienodės, bus 6–11 laipsnių šilumos.

Trečiadienį mūsų šalies orus lems ciklonas, pateksime į šaltąją jo dalį. Dangų dengs tankūs debesys, pragiedrulių greičiausiai nebus. Naktį daug kur protarpiais palis, gausiau lis rytiniuose rajonuose, o dieną taip pat protarpiais palis, tačiau nuo vidurdienio į šalį ims veržtis šalto oro masė, todėl pradedant šiaurės vakariniais rajonais - lietų ims keisti šlapdriba. Pūs stiprus ir nemalonus vakarų, šiaurės vakarų vėjas, naktį vietomis, dieną daug kur gūsiai sieks 15–20 m/s. Naktį temperatūra pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos, o dieną beveik nekils ir bus 3–8 laipsniai šilumos.

Ketvirtadienio naktį daug kur iškris trumpalaikiai ir negausūs krituliai, o dieną žymesnių kritulių jau nenumatoma, tačiau vyraus debesuotas dangus. Vėjas po truputį rims. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dieną šils tik iki 3–8 laipsnių.

Penktadienio naktį vietomis, dieną didesnėje šalies dalyje palis. Į šalį ims plūsti šiltesni orai, todėl naktį temperatūra jau nekris žemiau 0–5 laipsnių šilumos, dieną turėtų atšilti iki 9–14 laipsnių šilumos.

Pagal dabartinius duomenis, savaitgalį į šalį ims plūsti dar šiltesni orai, palis tik vietomis.

Tikslią ir ilgalaikę orų prognozę skaitykite Orai.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Užsisakykite 15min naujienlaiškius