Grįžta tikras pavasaris: savaitgalį sulauksime 18 laipsnių šilumos

Po beveik visiškai giedros nakties, šeštadienio dieną iš vakarų priartės šiltojo atmosferos fronto debesys. Pirmoje dienos pusėje dar bus nemažai pragiedrulių, o popietę danguje atsiras vis daugiau tankesnių debesų. Kai kur iš žemų debesų trumpai ir negausiai palynos.
Saulės išsiilgę vilniečiai užplūdo gatves
Saulės išsiilgę vilniečiai užplūdo gatves

Pietų, pietvakarių krypties vėjas ims stiprėti ir bus smarkokas, 9-14 m/s. Nors ir debesuotumas vėl didės ir vėjas bus juntamas, bet į šalį plūstant šiltesniam orui temperatūra dienos metu irgi bus malonesnė – daug kur sušils iki 10-15 laipsnių šilumos, o vietomis arčiau pajūrio ir pačiame rytiniame pakraštyje bus kiek vėsiau, apie 6-9 laipsnius šilumos.

Sekmadienio parą orai išliks labai panašūs. Tiek naktį, tiek rytojaus dieną vietomis negausiai palis. Naktį ir rytą kai kur matomumą mažins rūkas. Vėjas naktį būs nestiprus, dieną įsivyraus pietų, pietryčių vidutinio stiprumo vėjas. Naktis jau bus šiltesnė ir temperatūra jau visur bus teigiama apie 2-7 laipsnius šilumos, o dieną šiluma džiugins dar labiau ir šils iki 13-18 laipsnių šilumos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Bintense“ apžvalga: patikima ir reguliuojama kriptovaliutų keitykla tiesioginiams sandoriams
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos