Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietinga antroji rugpjūčio savaitė

Miestas po lietaus
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Miestas po lietaus
Šaltinis: 15min
0
A A

Antroji paskutinio vasaros mėnesio savaitė visiškai priešinga. Kas vakar sulaukėte lietaus, žinokite, kad tai buvo tik kukli pradžia. Šią savaitę keičiasi ir drabužių kodas, ir aksesuarai. Galvoje suksis ne tik mintys apie artėjantį rudenį, bet ir apie grėsmę derliui.

Šiandien bus daug kur debesuota, gausiai lis. Vyraus vakarų krypties vėjas. Kaune naktis gausiai debesuota ir gausiai lietinga, sušils iki 18 laipsnių. Ryte debesuotumas išliks, lietaus tempai nemažės, temperatūra sieks 17 laipsnių. Dienos metu temperatūra sieks 24 laipsnius, bus šiek tiek mažiau debesuota, palis.

Vilniuje naktį taip pat gausiai debesuota, sušils iki 20 laipsnių, ryte temperatūra kris – sieks 18 laipsnių, toliau savo režimo laikysis lietus. Dieną debesuotumas didės, termometrai rodys 23 laipsnius, stipriai palis.

Pajūryje naktis ir rytas gausiai debesuoti ir čia palis, temperatūra svyruos apie 19 laipsnių. Dienos metu galimas mažesnis debesuotumas, temperatūra sieks 21 laipsnį.

Antradienis saulės nežada, bus tie patys debesys ir lietus. Vakarį pakeis pietvakarių vėjas. Kaune naktis vėl gausiai debesuota, iki soties palis, sušils iki 16 laipsnių. Ryte temperatūra toliau laikysis apie 16 laipsnių. Dienos metu temperatūra sieks 21 laipsnį, lietus, nors ir ne taip gausiai, bet lis.

Vilniuje naktį ir ryte dangų dengs storas debesų sluoksnis, sušils iki 17 laipsnių. Dienos metu termometrai fiksuos 22 laipsnius, debesuotumas sumažės.

Pajūryje naktį ir rytą galimas griaustinis ir lietus, sušils iki 18 laipsnių. Dieną debesuotumas mažesnis, temperatūra vargiai pakils daugiau nei 18 laipsnių.

Trečiadienį lietaus mastai sumažės, vietomis pasirodys saulė. Išliks pietvakarių vėjas. Kaune naktis mažai debesuota, sušils iki 12 laipsnių. Ryte oro temperatūra sieks 15 laipsnių, debesys atidengs saulę. Dienos metu danguje pasirodys debesys, sulauksime negausaus lietaus, sušils iki 19 laipsnių.

Vilniuje naktis giedra, sušils iki 13, ryte iki 17 laipsnių. Dieną negausiai debesuota, sulauksime nedidelio lietaus, sušils iki 21 laipsnio.

Pajūryje naktį lis, ryte lis, žodžiu, nieko naujo. Temperatūra svyruos apie 17–18 laipsnių. Dieną mažai debesuota, palis, sušils iki 18 laipsnių.

Pasak rusų meteorologų, ketvirtadienis žada negausų lietų, danguje dažniau svečiuosis saulė. Tačiau šiluma nelepins. Pūs neramus pietvakarių vėjas. Kaune naktį be lietaus, sušils iki 10 laipsnių. Ryte giedra, oro temperatūra sieks 14 laipsnių. Dienos metu temperatūra pakils iki 19 laipsnių ribos, negausiai palis.

Vilniuje naktis giedra, temperatūra sieks 10 laipsnių. Ryte taip pat giedra, sušils iki 15 laipsnių. Dieną temperatūra pakils iki 21 laipsnio, danguje pasirodys gerai pažįstami debesys, palis.

Pajūryje naktį ir ryte bus mažai debesuota, negausiai palis, oro temperatūra svyruos apie 16–17 laipsnių. Dienos metu taip pat numatomas lietus, temperatūra svyruos tarp 18–19 laipsnių.

Penktadienį – kaip sakoma, „trukt už vadžių ir vėl iš pradžių“. Kaip savaitę pradėjome, taip ir pabaigsime. Nusimato gausus debesų ir lietaus derinys. Pasisuks šiltesnis pietų krypties vėjas. Kaune naktį debesys temdys ir mėnulį, ir žvaigždes, sušils iki 13 laipsnių, ryte debesuotumas išliks, negausiai palis, sušils iki 15 laipsnių. Dienos metu temperatūra sieks 18 laipsnių, debesys nesiskirstys, palis.

Vilniuje naktis mažai kuo skirsis nuo kitų vietovių: šmėžuos debesys ir lietus, oras sušils iki 13 laipsnių. Ryte negausiai palis, oro temperatūra sieks 16 laipsnių. Dienos metu bus apie 18 laipsnių, saulei pasirodyti nebus galimybių, kadangi bus gausiai debesuota ir palis.

Pajūryje naktį ir ryte debesys niekur nesitrauks, lietus taip pat savo pozicijų niekam neužleis. Temperatūra svyruos apie 16 laipsnių. Dienos metu debesų gretos didės, pasisvečiuos ir griaustinis, sušils iki 18–19 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt prognozėmis, savaitgalį atšils, termometrai pasieks ir 26 laipsnius, tačiau lietaus viešnagė neišvengiama.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min