Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje sninga, pusto, kelių būklė smarkiai suprastėjo

Užklimpęs automobilis
„Scanpix“ nuotr. / Užklimpęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį pasnigo bei pažeme pustė pietvakariniuose ir pietiniuose rajonuose. Vietomis sniego sluoksnis nuo 3 iki 10 cm, praneša Kelių direkcija.

Stiprokai sninga ir pusto pietinėje Lietuvos pusėje. Sninga arba snyguriuoja bei pusto ir pietvakariniuose rajonuose. Šiose vietose keliai pasidengę sniego sluoksniu, pustomuose ruožuose yra sniego liežuvių. Magistraliniai ir krašto keliai daugiausiai valomi ir tik pavojingose vietose barstomi.

Šiaurinėje Lietuvos pusėje magistralinių ir krašto kelių dangos sausos, krašto keliuose miškingose vietovėse yra nežymių provėžų. Eismo sąlygos geros.

Rajoninių kelių dangos pietinėje Lietuvos pusėje padengtos sniegu, kitur atvirose vietose švarios ar provėžotos, miškingose vietovėse padengtos privažinėtu sniegu, apledėjusios, provėžotos.

Šilutės rajone apsemtas krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė nuo 5,18 iki 7,1 km, 1,92 km ilgio ruožas. Vandens gylis – 67 cm. Transporto priemonių kėlimas nutrauktas. Dėl ilgą laiką vyravusios itin žemos oro temperatūros, apsemtame ruože susidarė pavojingos ledų sangrūdos. Lengvųjų transporto priemonių perkėlimas bus atnaujintas tik Šilutės rajono ekstremalių situacijų valdymo centrui leidus.

Šiame rajone taip pat apsemti ir yra sunkiai išvažiuojami arba neišvažiuojami 13 rajoninių kelių ruožai, viso – 45,45 km. Vandens gylis – nuo 5 iki 100 cm.
Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami septynių rajoninių kelių ruožai. Viso – 46 km. Vandens gylis – nuo 20 iki 130 cm.
 
Orų žemėlapį rasite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min