Vidutinė lapkričio 1–16 d. laikotarpio oro temperatūra Vilniuje siekė +6,0 °C, o Klaipėdoje +7,7 °C (anomalijos siekė, atitinkamai, +2,8 ir +2,1 laipsnio). Per praėjusią pusę mėnesio Vilniuje buvo 13, o Klaipėdoje – 11 dienų šiltesnės už 1991–2020 m. laikotarpio vidurkį. Vidutiniškai šilčiausios Lietuvoje pasitaikė lapkričio 3–5 ir 14 d., o šalčiausia buvo lapkričio 8–10 ir 16 dienomis.
Kalbant apie kritulius, pirmoji mėnesio pusė buvo sausesnė nei įprastai. Šiuo metu (per 16 praėjusių dienų) šalyje pasiekta apie 36 proc. mėnesio normos (~20 mm). Vis dėlto, kritulių kiekio skirtumas tarp skirtingų Lietuvos vietovių siekia net iki keliolikos kartų. Tarp Vilniaus ir Klaipėdos pirmadienio rytą skirtumas siekė net 9 kartus: Vilniuje (Trakų Vokėje) iškrito 36,1 mm (77 proc. lapkričio mėn. normos), o Klaipėdoje buvo išmatuota 4,2 mm (5 proc. normos). Viso lapkričio mėn. kritulių kiekio norma sostinėje siekia 47 mm, o uostamiestyje – 82 mm.
Saulės spindėjimo trukmės reikšmė Lietuvoje šiuo metu yra didesnė nei pusės mėnesio daugiametė reikšmė, išmatuota 67 proc. lapkričio mėnesio įprasto vidurkio, bet susidarę nemaži skirtumai. Vilniuje pasiekta 84 proc., o Klaipėdoje – tik 30 proc. normos.
Remiantis dabartiniais skaičiavimais, antrosios mėnesio pusės temperatūra bus artima normai, o kritulių kiekis – didesnis nei vidutiniškai (1991–2020 m. laikotarpiu).






