Orai.lt: džiugins vasariška šiluma, bet savaitgalį – ryškios orų permainos

Ketvirtadienį mūsų šalies orus toliau lems ryčiau įsitvirtinęs anticiklonas, todėl diena bus saulėta ir sausa. Pūs nelabai stiprus pietų vėjas, 5–10 m/s greičiu. Su pietų vėju į mūsų šalį toliau plūs labai šilto oro masė, temperatūra popietę šoktelės iki vasariškų 22–27 laipsnių, šilčiausia diena bus Alytaus, Kauno, Marijampolės ir Tauragės apskrityse.
Viena karščiausių šios vasaros popiečių Vilniuje
Orai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Penktadienio naktį dangus daugiausia bus giedras, lyti nebus iš ko. Pietų, pietvakarių vėjas aprims iki 3–8 m/s. Kaip tokiam metų laikui naktis bus šilta, temperatūra nekris žemiau 9–14 laipsnių šilumos, o pajūryje laikysis 15–17 laipsnių šiluma.

Penktadienio dieną iš vakarų pamažu artės šaltasis atmosferos frontas. Pirma dienos pusė visoje šalyje bus saulėta ir sausa, tik popietę vakariniuose rajonuose debesuotumas didės, vakarop čia kai kur gali trumpai palyti, bet likusioje šalies dalyje orai iki pat vėlaus vakaro išliks mažai debesuoti ir sausi. Šiek tiek sustiprės pietų, pietvakarių vėjas, iki 6–11 m/s. Diena dar bus labai šilta, daug kur sušils iki 21–26 laipsnių, tik prie jūros bus laipsniu kitu vėsiau.

Šeštadienį per šalį slinks šaltasis atmosferos frontas, todėl debesų bus daugiau, daugelyje rajonų trumpai palis. Vėjas suksis iš pietvakarių, vakarų ir sustiprės, dieną pajūryje gūsiai sieks 15 m/s. Naktis dar bus šilta, atvės tik iki 11–16 laipsnių, bet dieną iš vakarų ims plūsti vėsesnis oras, temperatūra nekils aukščiau 17–22 laipsnių.

Tikslią ir ilgalaikę orų prognozę skaitykite Orai.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min