Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2019 09 03

Orai.lt: lietaus debesys dažnai neįkyrės

Antradienį per rytinę Lietuvos dalį slinks tankių debesų masyvas – dangus daugiausia bus apniukęs, daug kur palis, tik antroje dienos pusėje lietus pamažu trauksis, debesys plonės.
Lietinga diena Vilniuje
Lietinga diena Vilniuje / Luko Balandžio nuotr.
Temos: 2 Orų prognozė Orai

Vakarinėje šalies pusėje pragiedrulių bus daugiau, čia trumpalaikiai lietūs lankysis tik vietomis. Vėjas daugiausia pūs iš vakarų, 5-10 m/s greičiu, tik pajūryje jis retkarčiais stiprės iki 14 m/s. Bus vėsu, temperatūra kils tik iki 16-21 laipsnio.

Trečiadienį naktį tankesni debesys keliaus per vakarinius rajonus, vietomis palis, daugiausia prie jūros. Likusioje šalies dalyje pragiedrulių bus daugiau, lietaus tikimybė nedidelė. Nestiprus vėjas suksis iš pietvakarių, tik pajūryje vėl pasitaikys stipresnių gūsių. Ramesnėse vietovėse kai kur nusidrieks rūkas. Oras naktį atvės iki 8-13, pajūryje tik 15-17 laipsnių. Dieną visoje šalyje vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, bet pavieniai lietaus debesys neišplis toliau nei į Žemaitiją. Pūs vidutinio stiprumo, pietvakarių vėjas. Temperatūra dieną pakils iki 19-23 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį artės aukštesnio slėgio sritis. Debesuotumas nuolat keisis, lietaus tikimybė naktį bus maža. Vėjas nurims ir pasisuks iš pietų, kai kur suboluos rūkas. Temperatūra naktį svyruos tarp 10-15, pajūryje 16-18 laipsnių. Ketvirtadienio dieną bus ir tankesnių debesų, ir giedro dangaus plotų, trumpalaikio lietaus turėtų sulaukti tik vakarinių rajonų gyventojai. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš pietų, pietvakarių. Šalį pasieks truputį šiltesnė oro masė, todėl temperatūra kops iki 20-25 laipsnių.

Artėjant savaitgaliui lietaus neišvengsime, orai vėl keliais laipsniais atvės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius