2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 09 01

Orai.lt: lietaus debesys pasitiks rudenį

Antradienį mūsų šalies orams įtakos turės aukštesnio atmosferos slėgio sūkurys. Iš pietinių platumų į Lietuvą skubės tankesni debesys. Daugiau pragiedrulių sulauksime pirmoje dienos pusėje. Pirmąją rudens dieną lietaus numatoma nedaug. Trumpai palis tik kai kur. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš šiaurės, šiaurės rytų. Debesys paslėps saulę, todėl temperatūra neskubės kilti. Jai daugelyje rajonų pasiseks pasiekti 15-19, Vakarų Lietuvoje kai kur 20 laipsnių šilumos.
Lietus Palangoje
Lietus Palangoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Trečiadienio naktį vėl atkeliaus drėgnesni orai. Daugelyje pietinių ir rytinių rajonų palis. Dieną lietaus debesys vis dažniau plauks į vakarinę šalies pusę. Išliks vidutinio stiprumo šiaurės rytų, rytų vėjas. Naktį debesys saugos nuo didesnio atvėsimo, todėl temperatūra spės pažemėti iki 10-15 laipsnių šilumos. Dieną oras labai nenoriai šils iki 17-22 laipsnių.

Ketvirtadienį lietus aprims ir nebus toks įžūlus. Tiek naktį, tiek ir dieną trumpo lietaus galima tikėtis tik kai kuriose vietovėse. Vėjas vis dažniau pūs iš pietų. Rytą bus 10-15, o vidurdienį sugrįš 17-22 laipsnių šiluma.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min