15min be reklamos
2016 08 08, 07:03

Orai.lt: pirmadienį – šilčiausia ir sausiausia savaitės diena

Pirmadienį prognozuojama šilčiausia ir sausiausia savaitės diena. Debesų bus mažiau ir danguje vis dažniau švystelės saulė.
Įspūdingas saulėlydis Palangoje
Įspūdingas saulėlydis Palangoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Trumpai ir nedaug palis tik vietomis, didžiausia tikimybė vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose. Pūs stiprokas ir prie jūros gūsingas pietvakarių vėjas. Aukščiausia temperatūra pasieks 20–25 laipsnius šilumos.

Antradienį Atlanto ciklonai per šalį gins lietaus debesis. Daug kur prognozuojami trumpi lietūs, kai kur juos lydės perkūnija. Pūs vakarinių krypčių stiprokas vėjas. Naktis bus šilta – 13–18 laipsnių šilumos, dieną termometrai rodys 18–23 laipsnius.

Panašūs orai bus ir trečiadienį. Plauks niūrūs, drėgmės prisikaupę, debesys. Todėl protarpiais palis. Kai kur galimos perkūnijos. Vėjas bus nepastovios krypties, vidutinio stiprumo. Naktį oras atvės iki 12–17, dieną bus 16–21 laipsnis.

Ketvirtadienį šiluma pasidžiaugti neteks. Naktį oras jau vės iki 10–15 laipsnių. Dieną daug kur temperatūra nenoriai pakils vos iki 15–20 laipsnių šilumos. Naktis bus sausesnė, palis trumpai ir tik kai kur, dieną lietaus debesys slinks į daugelį rajonų nešdami lietų lydimą perkūnijos. Vėjas suksis iš vakarų ir pūs 5–10 m/s greičiu.

Savaitės pabaigoje didesnių orų pasikeitimų nelaukiama. Prognozuojami vėsūs ir lietingi orai.

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min