Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 06, 06:31

Orai.lt: šiandien – dar iki 17 laipsnių šalčio, bet tuoj šalčio gniaužtai atlėgs

Vakar į Lietuvą staigiai plūstelėjo šalto oro banga, nuo ledinuotųjų Arkties jūrų. Šiandien rytą didžiausias šaltis, siekiantis 20–22 laipsnius išplito kraštiniuose rytiniuose Lietuvos rajonuose.
Šaltis
Šaltis / „Sputnik“/„Scanpix“ nuotr.

Dieną šiuose rajonuose temperatūra nekils aukščiau 17 laipsnių šalčio, daug kur kitur šalyje svyruos apie 15 laipsnių, Vakarų Lietuvoje temperatūra bus truputį švelnesnė, apie 12–13, pačiame vakariniame pakraštyje apie 10–11 laipsnių šalčio. Truputį daugiau debesų pasirodys Žemaitijoje, kitur šalyje bus saulėta. Didesnėje šalies dalyje vėjas vis dar pūs iš šiaurės rytų, šiaurės, bet jau nestipriai.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį tikimasi šalčiausios nakties. Temperatūra kris iki 20–25 laipsnių šalčio, pajūryje bus apie 15 laipsnių. Naktis bus tyki ir beveik daugiausia giedra.

Šeštadienio dieną tankesni debesys atplauks į vakarinę bei šiaurinę Lietuvos dalį daug kur truputį pasnigs. Vėjas Lietuvoje jau ims pūsti iš pietų. Įdienojus temperatūra rytiniuose bei pietiniuose rajonuose bus pati žemiausia apie 15–17 laipsnių šalčio, šiaurės vakarinėje šalies pusėje sieks maždaug 10–12 , o pajūryje apie 2–4 laipsnius šalčio.

Sekmadienio naktį 20–22 laipsnių šalčio židinys dar išliks šalies pietryčiuose, kitur temperatūrą gerokai švelnins iš vakarų atkeliaujantis jau šiltesnis oras bei vis plačiau sklindanti debesų širma, vietomis su nedideliu sniegu. Žemaitijoje temperatūra bus apie 10–12, pajūryje apie 3 laipsnius šalčio.

Sekmadienio dieną šalyje išliks taip pat didelis temperatūros intervalas, nuo 4–5 laipsnių Žemaitijoje iki 10–12 laipsnių šalčio Dzūkijoje. Prie jūros temperatūra jau sieks 0 laipsnių. Šiauriniuose rajonuose truputį snyguriuos, pietiniuose tikimasi daugiau saulės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min