15min be reklamos
2017 08 16, 07:00

Orai.lt: šiluma grįžta kartu su lietumi

Trečiadienį anticiklonas tols į šiaurės rytus. Debesų padaugės, tačiau saulės spindulių netrūks. Sustiprės pietryčių, pietų vėjas, kuris į šalį neš šilumą. Lietus didesnėje šalies dalyje dar nepasirodys, tik vakarėjant į rytinius rajonus užklys trumpas lietus, gali ir perkūnija griaudėti. Oras šils iki 22–26 laipsnių.
Poilsiautojai Palangoje
Poilsiautojai Palangoje / Alfredo Pliadžio nuotr.

Ketvirtadienį per Lietuvą praslinks lietaus debesų juosta. Naktį palis daug kur, intensyviau prie jūros. Keliaudamas per šalį atmosferos frontas praras savo aktyvumą, tad centrinius ir rytinius rajonus rytą pasieks tik menki pakrapnojimai. Dienai įpusėjus ties šiaurės rytiniais regionais vėl atsiras trumpo lietaus su perkūnija debesys. Naktis bus debesuota ir šilta – oras atvės iki 12–17 laipsnių, dieną temperatūra kils iki 22–27 laipsnių, pajūryje bus šiek tiek vėsiau – apie 20 laipsnių.

Penktadienio naktį žymesnio lietaus nenumatoma, o dieną trumpas lietus su perkūnija labiausiai bus tikėtinas vakarinėje šalies dalyje. Šiluma niekur nesitrauks – naktį temperatūra kris iki 13–18 laipsnių, dieną termometrai rodys 24–29, vakariniame šalies pakraštyje 20–23 laipsnius šilumos.

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min