Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 19, 06:39

Orai.lt: šiluma nelepins

Pirmadienį, kaip ir ankstesnėmis dienomis, mūsų šalies orus lems žemo slėgio laukas, todėl tankesnių debesų išvengti nepavyks, daugelyje rajonų numatomi trumpalaikiai lietūs. Daug kur vyraus negausus lietus, tik vietomis, didesnė tikimybė vakariniuose rajonuose, palis dažniau ir intensyviau. Tarpais tarp debesų pasitaikys ir giedro dangaus plotų, pašildys saulės spinduliai. Diena bus nešilta, temperatūra kils iki 13-17 laipsnių, pūs apysmarkis vakarų, šiaurės vakarų vėjas.
Paskutiniai auksinio rudens atvaizdai
Paskutiniai auksinio rudens atvaizdai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Antradienio naktį debesys pamažu sklaidysis, iš besisklaidančių debesų trumpai palis tik vietomis. Vakarų, šiaurės vakarų vėjas rims. Pragiedrėjus ir vėjui nurimus vietomis suskubs formuotis rūkas. Temperatūra pažemės iki 4-9, pajūryje 10-12 laipsnių šilumos.

Tikslią ir ilgalaikę jus dominančios vietovės orų prognozę rasite čia – Orai.lt

Antradienio dieną dangumi plauks tai tankesni, tai retesni debesys, dažnai džiugins saulės spinduliai. Įdienojus ir po pietų kaupsis storesni debesys iš kurių daug kur trumpai, bet daugiausiai negausiai, palis. Vėjas pūs iš vakarų, šiaurės vakarų, vidutiniu stiprumu. Įdienojus termometrai rodys 13-17 laipsnių šilumą.

Trečiadienio naktį debesys vėl nyks, trumpai ir negausiai palis tik vietomis. Padvelks nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės vėjas. Pragiedrėjus ir vėjui aprimus matomumą vietomis mažins rūkas. Naktis bus vėsi, temperatūra kris iki 3-8 laipsnių šilumos, tik Kuršių nerijoje laikysis 9-11 laipsnių šiluma, o dirvos paviršiuje kai kur tikėtinos silpnos šalnos.

Trečiadienio dieną debesų padaugės, tačiau ir saulė tarpais tikrai pasirodys. Įdienojus ir po pietų tai vienur, tai kitur formuosis lietaus debesys iš kurių iki vakaro palis didesnėje šalies dalyje. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš šiaurės vakarų, šiaurės. Temperatūra popietę kils iki 12-17 laipsnių.

Ketvirtadienį iš vakarų priartės aukštesnio slėgio laukas. Naktį debesys sklaidysis, žymesnio lietaus jau nenumatoma, dieną debesų padaugės, bet trumpai palis tik vietomis. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas. Naktį vės iki 2-7, Kuršių nerijoje 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje vietomis numatomos šalnos iki 3 laipsnių šalčio, dieną temperatūra kils iki 12-17 laipsnių.

Penktadienį orai išliks panašūs. Naktį debesys sklaidysis ir trumpai, silpnai palis tik kai kur, dieną trumpalaikis lietus pasirodys vietomis. Naktį vės iki 2-7, Kuršių nerijoje 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje vietomis numatomos šalnos iki 3 laipsnių šalčio, dieną šils tik iki 11-16 laipsnių

Orai.lt
Orai visoje Lietuvoje - Orai.lt!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min